اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950830186235566

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016؛

حریفان نمایندگان کشورمان در روز پایانی مشخص شدند

کد: 13950830186235566

https://goo.gl/I8KAS6

، تهران , (اخبار رسمی): حریفان 4 تکواندوکار کشورمان در روز پایانی یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان مشخص شدند و امشب (یکشنبه) شیدایی، پوراسماعیل، وقوعی و ناظمی به مصاف رقیبانشان می‌روند.

حریفان نمایندگان کشورمان در روز پایانی مشخص شدند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016 که با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان از چهارشنبه (26 آبان‌ماه) آغاز شده بود، در«بورنابی» کانادا به پایان می‌رسد.

در روز پایانی این مسابقات، تکواندوکاران اوزان 68- و 68+ در گروه دختران و 78- و 78+ در گروه پسران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند که زهرا شیدایی، زهرا پوراسماعیل، امیرحسین وقوعی و عرفان ناظمی به عنوان نمایندگان ایران رو در روی حریفانشان قرار می‌گیرند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، زهرا شیدایی تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم کشورمان در دیدار نخست با نماینده یونان پیکار می‌کند و در صورت پیروزی رو در روی برنده دو دیدار آلمان و کرواسی قرار می‌گیرد. زهرا پوراسماعیل در وزن 68+ کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و سپس با تکواندوکار برنده دو رقابت یونان و پورتوریکو مبارزه می‌کند.

در گروه پسران نیز امیرحسین وقوعی ملی‌پوش وزن 78- کیلوگرم، ابتدا با تکواندوکاری از فرانسه رقابت می‌کند و سپس در صورت پیروزی به مصاف نماینده یونان خواهد رفت. عرفان ناظمی آخرین نماینده کشورمان در گروه پسران، در نخستین دیدار می‌بایست هوگوپوش اسپانیایی را از دور رقابت‌ها خارج کرده و سپس مقابل نماینده اسپانیا قرار بگیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران نهادی است که برای اداره امور مربوط به ورزش تکواندو در ایران در سال 1363 هجری خورشیدی به ریاست آقای سید مصطفی صفوی تاسیس شد و هم اکنون رئیس این فدراسیون آقای سید محمد پولادگر می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش