اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950905189505833

دیدارهای هفتگی والدین کودکان محک

کد: 13950905189505833

https://goo.gl/CGmhcL

، تهران , (اخبار رسمی): اعضای گروه والدین داوطلب کودکان محک در جلسه هفتگی خود با خانواده‌ها، یک مهمانی صمیمی به صرف عصرانه تدارک دیدند.

دیدارهای هفتگی والدین کودکان محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی محک، این گروه با همراهی جمعی از مادران و پدرانی که فرزندانشان خود مبتلا به سرطان بوده‌اند، تشکیل شده است. اعضای این گروه روزهایی از هفته را به محک می‌آیند و تجربه شخصی خود در مبارزه با بیماری فرزندشان را در جلساتی که با خانواده‌های کودکان در حال درمان برگزار می‌کنند، در میان می‌گذارند. جلسه این هفته اما با یک برنامه متفاوت همراه بود. گروه والدین در این روز همراه با کودکان و خانواده‌هایشان، عصرانه‌ای با دست‌پخت خانگی آماده کردند و مثل یک خانواده همراه یکدیگر ساعات خوشی سپری کردند.
 محک در طول 25 سال حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان، می‌کوشد با بهره‌مندی از تجربه والدینی که درد آشناترین افراد نسبت به دغدغه‌های سرطان کودکان هستند، فضای مناسبی جهت تسهیل خدمات مددکاری و روانشناسی و رفع مسائل خانواده‌ها فراهم آورد تا آنها با نگرانی کمتر، تنها به درمان کودک خود فکر کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]