اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950907191320079

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای :

735 محور روستایی بازگشایی شد

کد: 13950907191320079

https://goo.gl/58TWzh

، تهران , (اخبار رسمی): معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه «برای بازگشایی 158 محور شریانی و 129 محور غیرشریانی اقدامات راهداری زمستانی انجام شد» گفت: همچنین 735 محور روستایی طی چند روز گذشته توسط راهداران بازگشایی شد.

735 محور روستایی بازگشایی شد

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، عبدالهاشم حسن‌نیا معاون راهداری این سازمان ضمن اعلام آماده‌باش راهداران در سراسر کشور افزود: طی روزهای گذشته هم‌زمان با نزولات جوی و بارش برف سنگین و همچنین کولاک و باران در  بیش از 20  استان، که همچنان در برخی از استان‌ها ادامه دارد و با توجه به بارش در 158 محور شریانی و 129 محور غیرشریانی و به لحاظ شرایط سخت جوی و به جهت حفظ امنیت جان مسافران و استفاده‌کنندگان از راه‌ها  و با توجه به شرایط عدم دیدگانی، کولاک و طوفان شدید برخی از محورها در این ایام مسدود اعلام شد که با تلاش بی‌وقفه راهداران و شرایط پایدار در کمترین مدت نسبت به  بازگشایی این مسیرها اقدام شد. 

وی با اشاره به خدمت‌رسانی راهداران به مسافران جاده‌ای اظهار داشت: طی شرایط جوی نامساعد روزهای گذشته با بهره‌گیری از 1005 دستگاه  انواع ماشین‌آلات راهداری و تخصصی بیش از  10320 کیلومتر باند برف‌روبی و 11244  تن شن و نمک مورد مصرف قرار گرفت همچنین 83 مقطع که به جهت شدت بارندگی ریزش داشته است ریزش  برداری، صورت گرفت.

حسن نیا با اشاره به بازگشایی 735 محور روستایی توسط راهداران در چند روز گذشته گفت: طی روزهای سرد و سخت گذشته طی مسیرهای مختلف 148 نفر از مسافران توسط راهداران در مکان‌های امن و راهدارخانه‌ها اسکان داده‌شده و به 836 دستگاه خودرو  نیز کمک‌رسانی شده است. 

وی با اشاره به آغاز عملیات راهداری زمستانی زودتر از موعد مقرر ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم و تلاش و ازخودگذشتگی خانواده بزرگ راهداران و سایر عوامل امدادرسان به‌ویژه پلیس‌راه، هلال‌احمر، اورژانس، امداد خودروها انشاا... زمستانی ایمن و پربار در پیش رو داشته باشیم.

هم‌زمان با فرارسیدن زمستان زودرس، راهداران در سراسر کشور به حال آماده‌باش بوده و مشغول خدمت‌رسانی به مسافران جاده‌ای هستند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راهداری و حمل و نقل جاده ای

در سال 1382 شورای عالی اداری کلیه وظایف، نیروی انسانی، تجهیزات، تعهدات و اعتبارات معاونت راهداری وزارت راه و ترابری به سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌های کشور منتقل و معاونت مذکور از تشکیلات وزارت راه و ترابری حذف شد و وظایف و اداره امور دبیرخانه شورای عالی ترابری کشور از سازمان منتزع و به وزارت راه و ترابری منتقل گردید و نام سازمان به «سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای» تغییر یافت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان