اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950913193916175

کنفرانس ملی کامپیوتر ایران برگزار می شود

کد: 13950913193916175

https://goo.gl/JjYMZo

، تهران , (اخبار رسمی): بیست و دومین کنفرانس ملی کامپیوتر ایران 21 اسفندماه امسال به مدت 3 روز در دانشگاه شریف برگزار می شود.

کنفرانس ملی کامپیوتر ایران برگزار می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، در راستای رشد و توسعه دانش و فناوری در حوزه‌ علوم و مهندسی کامپیوتر و همچنین ترویج و ارائه مباحث لبه‌ دانش در زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیست و دومین کنفرانس‌­ ملی­‌ سالانه کامپیوتر، 21 تا 23 اسفند ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با مشارکت انجمن­‌کامپیوتر ایران، مرکز راه‌کارهای اطلاعاتی هوشمند دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته این دانشگاه برگزار خواهد شد.

این رویداد علمی در حوزه‌ کامپیوتر و فناوری اطلاعات در کشور، محل هم‌اندیشی متخصصان این حوزه در کشور خواهد بود و بر مباحث جدید فناوری از جمله‌ داده‌های حجیم (بیگ دیتا)، رایانش ابری، شبکه‌های اجتماعی و یادگیری ماشین و همچنین مباحث مهم در حوزه‌ مهندسی نرم‌افزار و سیستم‌ها و شبکه‌های توزیعی و مباحث روز فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید دارد.
جذب مقالات با کیفیت و برگزاری سخنرانان کلیدی شناخته شده‌ بین‌المللی در این حوزه از جمله اهداف این نمایشگاه است. همچنین نمایشگاه تخصصی صنعت کامپیوتر با تاکید بر محصولات دانش‌بنیان، مسابقات برنامه‌نویسی، سخنرانی‌های ویژه و کارگاه‌های آموزشی تخصصی درکنار این رویداد، برگزار خواهد شد.
دانشگاه شریف، مهلت ارسال مقالات به کنفرانس را 30 آذر، مهلت ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه را 10 دی، مهلت ثبت نام و ارسال نسخه نهایی مقالات را 30بهمن و مهلت ثبت نام در کارگاه ها را 10 اسفندماه اعلام کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف در سال 1344تاسیس شد و دانش‌آموختگان این دانشگاه سهم عظیمی از نخبگان اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ایران را تشکیل می‌دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]