در دی‌ ماه برگزار می شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان خوزستان

کد: 13950914194385842

https://goo.gl/1vP5Sw

، تهران , (اخبار رسمی): دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت غله، آرد و نان خوزستان از 11 تا 14 دی‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار می شود.

دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان خوزستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه های ایران، سیاوش حسین‌پور مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار گفت: دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت غله، آرد و نان خوزستان از 11 تا 14 دی‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز با حضور شرکت‌های داخلی که در زمینه این صنعت فعالیت می‌کنند برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: استان خوزستان سال‌ها مقام نخست تولید گندم کشور را ازآن خود کرده و این استان با داشتن جمعیت تقریبی پنج میلیون و 900 هزار نفر و با وجود 27 شهرستان، پتانسیل بسیار بالایی را در گسترش این صنعت دارد و به یک تحول زیربنایی در زمینه تولید نان و محصولات تهیه‌شده از آرد نیاز است.
وی افزود: در حال حاضر بسیاری از شهرهای همجوار استان خوزستان در کشور عراق از نان و محصولات محلی این استان استفاده می‌کنند، بنابراین لزوم هر چه بیشتر توسعه و افزایش کیفیت پخت نان احساس می‌شود ؛ از طرفی هر سال میلیون‌ها نفر از زائران عتبات جهت زیارت به کشور عراق از طریق مرزهای این استان سفر می‌کنند، بنابراین در مدت سفر چند روزی را در این استان اقامت دارند که لزوم توسعه و افزایش کیفی و کمی آرد و نان تولیدی در استان را بیش از پیش نشان می‌دهد.
حسین‌پور تصریح کرد: همچنین از همه مدیران کارخانجات، شرکت‌ها، کارگاه‌های تولیدی، پیمانکاران، موسسات و افراد صاحبنظر داخلی و خارجی مرتبط در این زمینه درخواست می‌کنیم با شرکت در این رویداد مهم، از بازار بزرگ استان و منطقه بهره‌مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]