اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950917197065638

کشف بیش از 1 میلیارد ریال کالای قاچاق در زاهدان

کد: 13950917197065638

https://goo.gl/fR6vey

، تهران , (اخبار رسمی): فرمانده انتظامی زاهدان از کشف یک میلیارد و 200 میلیون ریال کالای قاچاق و توقیف دو دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

کشف بیش از 1 میلیارد ریال کالای قاچاق در زاهدان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، علی عارف‌نژاد اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هدف جلوگیری از هدررفت سرمایه‌های ملی برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور مأموران انتظامی این فرماندهی طرح مبارزه با قاچاق کالا را با عزم جدی در دستور کار خود دارند.
وی افزود: در همین راستا مأموران با گشت‌زنی‌های هدفمند و کنترل محورهای مواصلاتی موفق به کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق شامل چای، شکر، سیگار و لوازم خانگی از دو دستگاه خودرو به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال شدند.
عارف‌نژاد تصریح کرد: در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف و چهار قاچاقچی نیز دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
عارف‌نژاد گفت: پلیس از تمام ظرفیت‌های موجود برای ناامن کردن محیط برای قاچاقچیان کالا استفاده خواهد کرد و برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت قاطع و مستمر خواهد بود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون