اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950921198595833

زیر سقف محک چه می‌گذرد؟

کد: 13950921198595833

https://goo.gl/y9G3AB

، تهران , (اخبار رسمی): محک همواره شفافیت و پاسخگویی را یکی از مهم‌ترین اهداف خود قرار داده است و خود را نسبت به اطلاع‌رسانی شفاف در مورد نحوه مصرف کمک‌های مردمی و به رویت گذاشتن تبدیل آن به بهترین خدمات برای کودکان مبتلا به سرطان متعهد می‌داند.

زیر سقف محک چه می‌گذرد؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،از همه افرادی که مایل‌اند بدانند در محک چه می‌گذرد و می‌خواهند بدانند کمک‌هایشان چگونه به خدمات درمانی و رفاهی برای کودکان مبتلا به سرطان تبدیل می‌شود، مشتاقانه دعوت می‌کنیم به بازدید حضوری از مؤسسه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک بیایند و عملکرد و فعالیت‌های سازمانی که حاصل نیکوکاری مردم ایران است را در بیست و پنجمین سال فعالیتش از نزدیک دنبال کنند.
 ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 14 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 تا 12 منتظر حضور شما هستیم. درصورت تمایل به بازدید حضوری به صورت فردی و یا گروهی لطفا برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 23501210 تماس بگیرید.
 با آگاهی از دغدغه شما که تأمین رفاه و آسایش هرچه بیشتر کودکان مبتلا به سرطان است، به اطلاع می‌رسانیم، ملاقات با کودکان به دلیل پایین بودن سیستم ایمنی آنها، حفظ کرامت انسانی و همچنین حریم خصوصی کودک و خانواده  امکان‌پذیر نیست، اما شما‌ در این بازدید می‌توانید با فضایی که کودکان در آن مسیر درمان را طی می‌کنند از نزدیک آشنا شوید.مشتاق دیدارتان زیر سقف محک هستیم.
 شماره تلفن هماهنگی برای بازدید: 23501210
نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی