اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950925201295833

مبارک، کودکان محک را غافل‌گیرکرد

کد: 13950925201295833

https://goo.gl/rqNkUQ

، تهران , (اخبار رسمی): مبارک، عروسكِ سیاهِ قرمزپوش و محبوب، به دیدن کودکان مبتلا به سرطان آمد تا روزشان زیر سقف بیمارستان پر از شادی شود.

مبارک، کودکان محک را غافل‌گیرکرد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،عروسک‌گردانِ داوطلبِ مهربان که از دیدن خنده‌ فرزندان به وجد آمده بود، نخ‌های دست و پای مبارک را پیچ و تاب می‌داد تا روی شانه کودکان بنشیند و برایشان آرزوی سلامتی کند و بوسه بر گونه‌های خندانشان بگذارد.

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان "محک" حاصل تلاش جمعی، اراده، باور، و انسان دوستی ایرانیان است. این موسسه مردم نهاد مشتاق است همه آنچه را در محک می‌گذرد با یاوران و یاران همیشگی خود شریک شود تا همه از حاصل این تلاش جمعی مطلع شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]