اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950929203466133

بلیت‌های کنسرت علیزاده در تهران تمام شد

کد: 13950929203466133

https://goo.gl/mdQ28T

، تهران , (اخبار رسمی): تمام بلیت‌های سری جدید کنسرت زمستانی محمد علیزاده به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به فروش رفت.

بلیت‌های کنسرت علیزاده در تهران تمام شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایران گام،  استقبال هواداران از سری جدید کنسرت زمستانی «محمد علیزاده» به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام»؛ در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، باعث شد که تمامی بلیت‌های سری جدید این خواننده پرکار موسیقی پاپ؛ به صورت کامل به فروش برسد و Sold Out شود و قرار است آقای احساس موسیقی پاپ ایران؛ در دو سانس مختلف در ساعت 18:30 و 21:30 در روز 11 دی ماه سال جاری با گروه ارکسترش به روی صحنه برود و رکورد اجراهای خود در تهران را از 30 سانس به 32 سانس برساند.
علی‌ شهبازی ـ نوازنده گیتار الکتریک، امیرحسین اویسی ـ رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، اشکان موسوی ـ نوازنده و سولیست ویولن، بهمن میرزازاده ـ نوازنده بوزوکی و گیتار، محمد شعبانی ـ نوازنده پرکاشن، اشکان صدیق‌آذر ـ نوازنده لانچ پد، علی‌ پورنگهبان ـ نوازنده گیتار باس، ایمان ذاکری ـ نوازنده درامز و داوود اریکه ـ نوازنده ساکسیفون، در این کنسرت‌ها هنرنمایی می‌کنند و محمد علیزاده را با سازهای خود همراهی خواهند کرد.
آخرین اجرای کنسرت پاییزی «محمد علیزاده» در 8 سانس مختلف در ساعت 15:30 و 18:30 و 21:30 در روزهای 25 و 26 و 27 آذرماه جاری در ساعت 18:30 و 21:30 آذرماه جاری در سالن آمفی تئاتر هلال احمر شهر ساری در استان مازندران برگزار شد.
جدیدترین اجرای کنسرت پاییزی «محمد علیزاده» در دو سانس مختلف در ساعت 19 و 21 روز چهارشنبه 1 دی ماه سال جاری در سالن نمایشگاه بین‌المللی قزوین در استان قزوین، در روزهای 2 و 3 دی ماه در سالن آمفی تئاتر دهکده ساحلی انزلی در استان گیلان و همچنین در 6 سانس مختلف در ساعت 18 و 21 روزهای 4 و 5 و 6 دی ماه در سالن فخرالدین شهر گرگان در استان گلستان برگزار خواهد شد.
 عکس‌ها: منصور جهانی
برای اطلاع بیشتر: کانال رسمی شرکت موسیقی «ایران گام»:
https://telegram.me/irangaamcompany

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت موسیقی ایران گام

ایران گام از اولین برنامه گذاران کنسرت ها برای نسل نو و با استاندارهای روز بوده است که در این راستا در پانزده سال گذشته تا کنون ، بیش از 400 کنسرت موفق در ایران و خارج از کشور (کانادا ، سوئد ، استرالیا ، آلمان ، مالزی و ...) برگزار نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

موسیقی