فراخوان هفتمین دوره در نمایشگاه کتاب منتشر می شود

کد: 13951004206055842

https://goo.gl/yiy6y2

، تهران ، (اخبار رسمی): فراخوان جشنواره کتاب دین و پژوهش های برتربه روال دوره های گذشته در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.

فراخوان هفتمین دوره در نمایشگاه کتاب منتشر می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه های ایران، دبیرخانه این رویداد اعلام کرد فراخوان جشنواره به روال دوره های گذشته در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد و از آن تاریخ به بعد علاقه مندان می توانند آثار خود را که در سال 94 و 95 منتشر شده است، به دبیرخانه ارسال کنند.

جشنواره کتاب دین و پژوهش های برتر به‌صورت دوسالانه به بررسی و انتخاب مجموعه متنوعی از موضوعات و تألیفات حوزه دین می‌پردازد.

سال 93 پنجمین دوره این رویداد برگزار شده بود و ششمین دوره هم در 10 گروه «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات‌ داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» در تاریخ 8 دی ماه از برگزیدگان خود تجلیل می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.