کد: 13951004206415812

مراقبت از کودکان بهزیستی باهمکاری مراکز مددکاری

کد: 13951004206415812

https://goo.gl/2LuY0v

، تهران ، (اخبار رسمی): تفاهم نامه همکاری فی مابین دفتر امور کودکان و نوجوانان، دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور و کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور درخصوص اجرای طرح توسعه برنامه مراقبت از کودکان تحت سرپرستی بهزیستی از طریق مراکز مددکاری با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور منعقد شد.

مراقبت از کودکان بهزیستی باهمکاری مراکز مددکاری

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، ​تفاهم نامه همکاری فی مابین دفتر امور کودکان و نوجوانان، دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور و کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور درخصوص اجرای طرح توسعه برنامه مراقبت از کودکان تحت سرپرستی بهزیستی از طریق مراکز مددکاری با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور منعقد شد.
ارائه خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی به خانواده‌های فرزندپذیر، فرزندان تحت مراقبت در خانواده جایگزین و فرزندان دارای زندگی مستقل، در چهارچوب قوانین و مقررات مرتبط با سازمان بهزیستی کشور از موضوعات تفاهم نامه همکاری فی مابین دفتر امور کودکان و نوجوانان، دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور و کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور محسوب می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.