اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005206865833

قدردانی محک از برای برگزاری جشنواره مواد غذایی

کد: 13951005206865833

https://goo.gl/F7jYW5

، تهران , (اخبار رسمی): آراسب احمدیان، مدیرعامل موسسه خیریه محک در پیامی از برگزاری جشنواره مواد غذایی محک قدردانی کرد.

قدردانی محک از برای برگزاری جشنواره مواد غذایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، در این پیام آمده است: داوطلبان، یاوران، کارکنان و همراهان همیشگی محک در نخستین روزهای زمستان سال 1395، بار دیگر شاهد برگزاری یکی از بازارهای خیریه محک با همت و مشارکت داوطلبان بودیم.

برپایی جشنواره مواد غذایی با هدف تأمین هزینه‌ دارو و درمان فرزندان محک با همراهی اعضای این خانواده بزرگ محقق شد. قدردان حضور یکایک شما هستیم که همواره دلگرمی این سازمان ‌در ربع قرن حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان هستید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]