اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951006207815833

پیروزی تیم فوتسال محک در اولین دیداربرندهای برتر

کد: 13951006207815833

https://goo.gl/5BD8o4

، تهران , (اخبار رسمی): تیم فوتسال کارکنان محک در هفته اول مسابقات فوتسال برندهای برتر و در اولین دیدارش، به پیروزی سه بر یک مقابل تیم لیزینگ گستر آریا دست یافت.

پیروزی تیم فوتسال محک در اولین دیداربرندهای برتر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،اولین مرحله از سومین دوره مسابقات فوتسال برندهای برتر، زمستان امسال و با حضور 24 تیم از سازمان‌ها و شرکت‌ها در شش گروه، درحالی برگزار می‌شود که تیم مؤسسه خیریه محک تنها گروه از سوی یک سازمان مردم‌نهاد در این جدول رقابتی است. اعضای این تیم کارکنان بخش‌های مختلف محک هستند که در این مسابقات شرکت دارند.
سلامت، رفاه و ارتقای روحیه کار تیمی از دغدغه‌های سازمان برای پاسخگویی به نیاز منابع انسانی‌اش است. تیم فوتسال کارکنان محک نیز با همین هدف شکل گرفته است. از تمامی افراد و سازمان‌هایی که زمینه حضور این تیم در مسابقات گوناگون را فراهم می‌آورند، سپاسگزاریم.
امیدواریم شاهد پیروزی‌های بیش‌تر تیم محک در مسابقات آتی باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه