اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007208545833

7 دی، روز کودکان بهبودیافته مبارک!

کد: 13951007208545833

https://goo.gl/hvqDk8

، تهران , (اخبار رسمی): هفتم دی ماه در تقویم محک، روز کودکان بهبودیافته از سرطان است.

7 دی، روز کودکان بهبودیافته مبارک!

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،این روز به مناسبت تولد فرزند بنیانگذار محک نامگذاری شده است. فرزندی که امروز بهبود یافته اما ابتلایش به بیماری سرطان، سبب شد تا مادرش با دغدغه حمایت از خانواده‌های کودکان مبتلا به سرطان، مؤسسه خیریه محک را بنیان گذارد. 

تا امروز بیش از 5600 کودک به واسطه حمایت‌های بی‌دریغ شما، سلامتی خود را به دست آورده‌اند و مانند هر فرد دیگری برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش می‌کنند. یکی پزشک، یکی هنرمند و بعضی‌ها پدر و مادر شده‌اند. یکی درس می‌خواند و دیگری قهرمان ورزشی است و تک تک آنها در هر نقشی که باشند، نماد موفقیت خانواده بزرگ محک و نتیجه نیکوکاری شما هستند.
روز کودکان بهبود یافته به شما که این موفقیت‌ها را ممکن می‌سازید مبارک.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه