اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007209186023

در قالب یک مسابقه اینترنتی

کودکان و نوجوانان با بیماری دیابت آشنا می‌شوند

کد: 13951007209186023

https://goo.gl/bhulMq

، تهران , (اخبار رسمی): یازدهمین مسابقه‌ اینترنتی با عنوان «زندگی شیرین 11» بر روی پایگاه مسابقات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعال شد.

کودکان و نوجوانان با بیماری دیابت آشنا می‌شوند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کودکان و نوجوانان در یک رقابت اینترنتی30دقیقه‌ای به 14 سوال 4 گزینه‌ای به موضوع‌هایی مانند رژیم غذایی دیابت، تست هموگلوبین، علایم افت قند خون، انواع دیابت و عوارض دیابت پاسخ می‌دهند.
این با مسابقه با مشارکت انجمن دیابت ایران و با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با بیماری دیابت برگزار می‌شود.
براساس این گزارش، مسابقه‌ی اینترنتی «زندگی شیرین 11» از روز 6 بهمن بر روی پایگاه اینترنتی کانون به نشانیwww.kanoonquiz.ir  فعال شده و کاربران  تا 20 بهمن 1395 فرصت دارند با مراجعه به این پایگاه در این مسابقه شرکت کنند.
بر همین اساس، علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به پایگاه مسابقات کانون منابع مطالعاتی را مشاهده کنند.
پس از پایان مهلت تعیین شده به تعدادی از برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه جوایزی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انجمن دیابت ایران اهدا می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها