اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951008209255833

من دانشجو هستم، فرزند بهبودیافته محک

کد: 13951008209255833

https://goo.gl/ZF3tQM

، تهران , (اخبار رسمی): زانکو، دانشجوی 22 ساله و فرزند بهبودیافته محک است. او از همان روزهای اول ابتلا به سرطان استخوان امیدوارانه با بیماری‌اش جنگید و هیچ‌وقت امیدش را به بهبودی از دست نداد.

من دانشجو هستم، فرزند بهبودیافته محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،زانکو اکنون دانشجوی رشته روانشناسی است و انگیزه‌اش از انتخاب این رشته را اثر مثبت صحبت‌های روانشناسان محک در مسیر درمانش می‌داند. زانکو مصمم است در رشته روانشناسی بالینی به بالاترین درجه دانشگاهی برسد و ما هم امیدواریم او را در این جایگاه علمی ببینیم. 

با 25 سال حمایت شما، بیش از 5600 فرزند محک بهبود یافته‌‌اند. تداوم حمایت شما، رسیدن تعداد بیش‌تری از فرزندان‌مان را به روزهای سلامتی ممکن می‌کند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]