اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951010210345591

دو هدست TONE STUDIO و TONE FREE سطح جدیدی از نوآوری را به CES می‌آورند

ال‌جی تجربه شنیدن صدا را متحول می‌کند

کد: 13951010210345591

https://goo.gl/MZh0Di

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ال‌جی الکترونیکس به عنوان پیشرو در فناوری هدست‌های بلوتوثی، تعدادی از محصولات صوتی بدون‌سیم و پوشیدنی را در CES 2017 رونمایی خواهد کرد.

ال‌جی تجربه شنیدن صدا را متحول می‌کند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی در ایران ،شرکت ال‌جی الکترونیکس به عنوان پیشرو در فناوری هدست‌های بلوتوثی، تعدادی از محصولات صوتی بدون‌سیم و پوشیدنی را در CES 2017 رونمایی خواهد کرد. این محصولات با نمایش بلندگوی پوشیدنی TONE Studio با قابلیت پخش صدای فراگیر 3D و هدست TONE FREE با هدفون‌های بدون سیم و قابلیت شارژ شدن در زمان قرار گیری روی هدست پشت‌گردنی، همراه خواهد بود.

مدل TONE Studio(مدل HBS-W120 ) با چهار بلندگوی خارجی، صدایی غنی، فراگیر و بی‌نظیری را بوسیله دو بلندگوی اصلی در زیر گوش شنونده پخش می‌کند. به علاوه دو بلندگوی لرزنده در انتهای هدست پشت گردنی که نزدیک به ترقوه قرار می‌گیرند و به غنی‌تر، گرمتر شدن صدا و پخش شدن صدا بخصوص در فرکانس پایین کمک می‌کنند.در طراحی صدای باکیفیت سینمایی و واقعی TONE Studio ال‌جی با متخصصان DTS همکاری کرده است. شرکتی که در زمینه صدای فراگیر دیجیتالی در محصولات تبلیغاتی، سینمایی و مصرفی برای مشتریان تخصص دارد. هدست TONE Studio همچنین مجهز به Hi-Fi DAC (مبدل دیجیتال به آنالوگ) است که کیفیت و دقت صدا را در هنگام بازسازی بسیار بالا می‌برد. به علاوه قابلیت پخش دوگانه این امکان را مهیا می‌کند تا این هدست را به دو بلندگوی جداگانه متصل کنید تا شنوندگان متعددی از صدای پخش شده از یک منبع واحد لذت ببرند.

مدل TONE FREE (HBS-F110) اولین هدست پشت‌گردنی بدون‌سیم ال‌جی است که ازهدفون‌های بدون سیم استفاده می‌کند. این هدفون‌ها وقتی روی هدست قرار بگیرند شارژ می‌شوند و همیشه برای استفاده آماده هستند. این پشت‌گردنی منحصر به فرد ال‌جی نه تنها قابلیت لرزش و باتری بیشتری مهیا می‌کند بلکه جایگاه امنی برای هدفون‌ها وقتی در گوش نیستند محسوب می‌شود و باعث می‌شود احتمال گم شدن آنها خیلی کم بشود. این هدست همچنین این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا تماس‌ها را بدون نیاز به دست و فقط با دستور صوتی پاسخ دهید یا رد کنید. همچنین گجت شارژر همراه میزان باتری بیشتری در مواقع کمبود شارژ مهیا می‌کند. بدون هیچ سیم و مشکلات اذیت‌کننده پیچیده شدن آن به هم، هدست TONE FREE راحت‌ترین و خلاقانه‌ترین هدست بدون‌سیم برای مشتریان امروزه محسوب می‌شود.

دو هدست ال‌جی TONE STUDIOوTONE FREE تنها دو محصول از سری متنوع هدست‌های بلوتوثی ال‌جی درCES 2017 هستند و مدل‌هایی دیگری نیز  رونمایی خواهند شد. مدل‌هایی مثل TONE Infinim (HBS-920) با طراحی فلزی، صدایی شفاف و واضح و مدل TONE Ultra (HBS-820) که با همکاری شرکت متخصص محصولات صوتی JBL ساخته شده و دارای میکروفون دوگانه MEM است که مکالمه‌ بسیار واضحی در اختیار مشتریان می‌گذارد.

Michael Park مدیر ارشد بخش محصولات نوآورانه شخصی می‌گوید: ال‌جی تاریخچه‌ای غنی نوآوری در زمینه بازار محصولات صوتی پوشیدنی دارد و محصولات ما تبدیل به استانداردی شده‌اند که بقیه رقبا را با آن می‌سنجند. ما خود را متعهد می‌دانیم تا در این بازار به سرعت در حال حرکت پیشرو باشیم، آن هم بوسیله توسعه محصولات هیجان‌انگیز جدیدی که هر طرفدار موسیقی را که به راحتی در استفاده اهمیت میدهد را به خود جلب می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]