اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951011211180011

راه حل «دفتر شما» برای کاهش هزینه های راه اندازی کسب و کار

دفتر کار مجازی چیست

کد: 13951011211180011

https://goo.gl/aBeymZ

، تهران , (اخبار رسمی): دفتر کار مجازی پدیده ای نوظهور در دنیای کسب و کار است که چند سالی است به ایران نیز راه یافته است، از جمله مزایای استفاده از دفتر مجازی به جای دفتر سنتی می توان به کاهش چشمگیر هزینه ها اشاره کرد.

«دفتر شما» با تیمی از اپراتورهای حرفه ای برای مدیریت تماسهای شما آماده است.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از دفترشما، دفتر کار مجازی با ارائه سرویس‌هایی چون منشی مجازی  (Virtual Secretary)، مرکز تماس (Call Center)، تلفن گویا (IVR)  و شماره تلفن ابری (Virtual Number) شما را از صرف هزینه اجاره دفتر کار، استخدام منشی حرفه ای و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می کند. 

با استفاده از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» مدیریت تماس‌های خود را به ما بسپارید و زمان، سرمایه و انرژی خود را با خیالی آسوده تنها بر توسعه کسب و کار خود معطوف کنید.

تلفن گویا برای کسب و کار شما حکم سانترال همراه را دارد

تلفن گویا (Interactive voice Response) یک فناوری مبتنی بر سانترال برای مدیریت تماس‌ است اما برای داشتن تلفن گویا علاوه بر اجاره دفتر و خرید خط تلفن، باید هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و نگهداری بالای سانترال را هم متقبل شوید ؛  از آن گذشته، در صورت نقل مکان به یک نشانی جدید، شماره تماس شما نیز تغییر می‌کند که برای کسب و کار شما اصلاا خوب نیست.

سرویس تلفن گویای ابری «دفتر شما»، با هزینه بسیار پائین و راه‌اندازی سریع، این موانع را از جلوی پای استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان برداشته ‌است. 

راه اندازی و نگهداری سرویس بر عهده «دفتر شما» است و شما بدون نیاز به دفتر کار، می توانید در منزل، پشت فرمان و در هر مکانی که هستید، تلفن گویا داشته باشید و تنها به میزان استفاده تان هزینه پرداخت کنید، نه بیشتر.

با سرویس منشی از زمان خود بهتر استفاده کنید.

شکی نیست که داشتن منشی به کسب و کار شما وجهه حرفه ای‌تری می‌بخشد و بسیاری از مشغله‌ها نیز از روی دوشتان برداشته می شود اما برای استخدام یک منشی نخست باید دفتر کار داشته باشید، یعنی زیر بار هزینه اجاره دفتر کار بروید. پس از آن نوبت به حقوق منشی، بیمه و مزایا می رسد. اما «دفتر شما» راهکار مقرون به صرفه ای دارد که هم منشی داشته باشید و هم از این هزینه ها در امان باشید.
منشی مجازی  (Virtual Assistance) درست مانند منشی خود شماست؛ یک اپراتور انسانی که به صورت حرفه ای تمامی تماس هایتان را پاسخگوست، به افرادی که مشخص کرده اید انتقال می دهد، پیغام می گیرد، با مشتریانتان تماس می گیرد، قرار ملاقات‌ها را تنظیم و سفارشات را ثبت می‌کند. تنها تفاوت آن با منشی عادی این است که نیازی به حضور فیزیکی ندارد. و البته، هزینه اش بسیار پایین تر است!

مرکز تماس داشته باشید، اما هزینه های سرسام آور نه!

مرکز تماس (Call Center) هر سازمانی اولین و مهمترین نقطه ارتباطی بین آن سازمان و مشتریانش است. پیش از این شرکت ها و سازمان ها مجبور بودند برای راه اندازی مرکز تماس، زیر با هزینه های سرسام آور خریداری و نگهداری از تجهیزات آن بروند.

اما امروزه، با پیدایش دفترهای کار مجازی، سازمان ها در سرتاسر دنیا ترجیح می دهند به جای راه‌اندازی مرکز تماس، مدیریت تماس‌های خود را به مراکز تماس خارج از سازمان خود بسپارند. مهم نیست حجم تماس‌های روزانه سازمان شما همیشه بالا باشد، یا به صورت دوره ای یا فصلی کم و یا زیاد شود، «دفتر شما» با تیم اپراتورهای حرفه ای برای کمک به شما آماده است.

«دفتر شما» به خوبی می داند که هزینه ها و مخارج همواره یکی از موانع اصلی بر سر راه افرادی است که می خواهند کسب و کار راه بیندازند. بنابراین، ما در «دفتر شما» با عرضه سه سرویس تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس، تماسهای شما را با هزینه ای بسیار پایین تر مدیریت، و در واقع بخش زیادی از هزینه راه اندازی کسب و کار را برایتان حذف می کنیم.
جهت اطلاعات بیشتر با خدمات "دفترشما" از طریق سایت این مجموعه و شماره تلفن 021-284200 با ما در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]