اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951014213255833

من مهندس شیمی‌ام، فرزند بهبودیافته محک

کد: 13951014213255833

https://goo.gl/UaIzm5

، تهران , (اخبار رسمی): مونا، مهندس شیمی 24 ساله و فرزند بهبودیافته محک است. او از 10 سالگی به سرطان استخوان مبتلا شده و 6 سال سرسختانه با بیماری مبارزه کرده است.

من مهندس شیمی‌ام، فرزند بهبودیافته محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،مهندس با اراده محک، در زمان درمانش حتی یک امتحان مدرسه را هم از دست نداده و تمام سال‌های تحصیلش را با نمرات عالی گذرانده است. او که عوارض شیمی درمانی را لمس کرده، تصمیم دارد دارویی‌ها با اثربخشی بیشتر و عوارض کمتر برای کودکان بسازد. ما هم امیدواریم خبر ساخت این دارو را به زودی به تمام جهان مخابره کنیم.

 با 25 سال حمایت شما، بیش از 5600 فرزند محک بهبود یافته‌‌اند. تداوم حمایت شما، رسیدن تعداد بیش‌تری از فرزندان‌مان را به روزهای سلامتی ممکن می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی