اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951015214255833

جشن بهبودی 5600 کودک مبتلا به سرطان در محک

کد: 13951015214255833

https://goo.gl/pkQPo3

، تهران , (اخبار رسمی): جشن کودکان بهبودیافته از سرطان در مؤسسه خیریه محک برگزار شد. این مراسم هر ساله با هدف قدردانی از داوطلبان و پاسداشت حمایت نیکوکاران برگزار می‌شود تا کودکان مبتلا به سرطان مسیر درمان را امیدوارانه طی کنند و این باور در جامعه گسترش یابد که سرطان پایان زندگی نیست.

جشن بهبودی 5600 کودک مبتلا به سرطان در محک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،در این مراسم که در بیست و پنجمین سال فعالیت محک و با حضور کودکان بهبودیافته برگزار شد، دو کودک بهبودیافته روی سن رفتند و خاطرات خود را از دوران مبارزه با سرطان تعریف و برای همه دوستان خود آرزوی سلامتی کردند. یکی از کودکان بهبودیافته نیز با اجرای موسیقی زیبای خود، شادی و امید را در میان حضار جاری ساخت.  در انتهای این جشن، کودکان بهبودیافته به همراه کارکنان و داوطلبان محک گرد هم جمع شدند و  کیک بهبودیشان را بریدند.
 7 دی ماه در تقویم محک، روز کودکان بهبودیافته از سرطان است. این روز به مناسبت تولد فرزند بنیانگذار محک نامگذاری شده است. فرزندی که امروز بهبودیافته اما ابتلایش به بیماری سرطان، سبب شد تا مادرش با دغدغه حمایت از تمامی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان در سراسر ایران، مؤسسه خیریه محک را بنیان گذارد. 
 مؤسسه خیریه محک که در 7 دی ماه 1395، بهبودی 5600 کودک مبتلا به سرطان را جشن گرفت، می‌کوشد با توزیع عادلانه خدمات محک در سراسر کشور هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان فرزند خود تنها نماند و در تمام مسیر درمان همه حمایت‌های لازم را بطور یکسان در سراسر ایران دریافت نماید. محک امیدوار است با همراهی همه انسان‌هایی که دغدغه کمک به همنوع دارند روزی برسد که خداحافظی کودکان بیشتری را با سرطان جشن بگیرد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]