اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951015214265833

ضرورت ترویج تغذیه سالم در جامعه

کد: 13951015214265833

https://goo.gl/7NnpYf

، تهران , (اخبار رسمی): روز ملی تغذیه و سلامتی را گرامی می‌داریم و قدران تمامی افراد و سازمان‌هایی هستیم که با فعالیت در زمینه ترویج تغذیه سالم در حفظ و ارتقای سلامت جامعه می‌کوشند.

ضرورت ترویج تغذیه سالم در جامعه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،ارائه شایسته‌ترین خدمات درمانی و حمایتی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های محک در طول 25 سال فعالیت‌اش بوده است. بر همین اساس به تغذیه سالم فرزندانش توجه دارد و همواره از دانش متخصصان تغذیه برای ارتقای سطح سلامت و کیفیت زندگی آنها بهره می‌برد. 
 کودکان بستری در بیمارستان محک در مسیر درمان برنامه غذایی هفتگی مناسب با نوع بیماری و شرایط جسمانی‌شان دریافت می‌کنند و در مواقعی که به علت عوارض درمان بی‌اشتها هستند، مادران می‌توانند در آشپزخانه اقامتگاه، غذاهایی با دستپخت خود برای فرزندشان آماده کنند.
امیدواریم با توجه بیش‌تر به تغذیه مناسب، جامعه سالم‌تری داشته باشیم. 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه