اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951016215005833

دستاورد جشنواره مواد غذایی محک

4 میلیارد ریال برای درمان کودکان سرطانی جمع شد

کد: 13951016215005833

https://goo.gl/9awojb

، تهران , (اخبار رسمی): تمام عواید هفتاد و چهارمین بازارچه خیریه که بیش از چهار میلیارد ریال است برای تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان صرف خواهد شد.

4 میلیارد ریال برای درمان کودکان سرطانی جمع شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، سقف بازارچه این بار در آستانه رسیدن فصل سرما با دانه‌های برفی و میوه‌های درخت کاج تزئین شده بود و آدمک‌های برفی در گوشه‌ کنار بازار جا خوش کرده بودند. سالن بازار هم با طرح بیسکوییت زنجبیلی فرش شده بود تا حال و هوای زمستان و گرما و صفای دورهم بودن را تکمیل کند.
چرخ بستنی فروشی هم با وجود سرمای دی ماه همه یاوران را به یاد خاطرات کودکی‌شان انداخته بود و با استقبال زیادی روبرو شد. غرفه‌های متنوع خوراکی و آشپزی هم با مشارکت شرکت‌های تولیدکننده و فروشندگان مواد غذایی، رستوران‌ها و بانوان نیکوکاری که با پخت انواع غذاهای ایرانی و بین‌المللی جهت حمایت از فرزندان محک حضور داشتند، پذیرای همراهان و یاوران همیشگی بودند. 
غرفه عکس هم به رسم تمام بازارچه‌ها دایر بود و این بار با دکور زمستانه آماده ثبت لحظات همراهی نیکوکاران با قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان بود. هنرمندانی چون میلاد درخشانی، رضا تاجبخش، حمید حامی و یوسف تیموری نیز در جمع خانواده بزرگ محک حضور داشتند.
عواید جشنواره غذایی   
این بازارچه با حمایت مالی شرکت‌های چینی پردیس، فرمند، مهران آویشه، برناکو، گلوبال برند تویز (لِگو)، رستوران‌های بِرگر لند، بِرگر فَکتوری و شرکت‌های لامودا، تِلاونگ و سیناتِلا برگزار شد که قدردان‌شان هستیم.
جشنواره مواد غذایی محک هر ساله با دو هدف؛ تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان از محل کمک‌های مردمی و همچنین همراه شدن یاوران زیر سقفی که به پشتوانه حمایت ارزشمند آنها شکل گرفته است، برگزار می‌شود تا نیکوکاران از نزدیک شاهد فعالیت‌‌‌هایی باشند که با مشارکت آنها محقق می‌شود. 
با مشارکت شما یاوران همیشگی عواید حاصل از این بازارچه، بیش از چهار میلیارد ریال است که تمامی آن صرف هزینه‌های حمایت‌های درمانی و رفاهی از کودکان مبتلا به سرطان خواهد شد.

جشنواره مواد غذایی محک با حضور صمیمی و دلگرم‌کننده نزدیک به 2500 نفر از یاوران و با همت و مشارکت بیش از 300 نفر از داوطلبان، دوم و سوم دی ماه سال 1395 برگزار شد.
 حمایت‌تان را قدردانیم
برپایی بازارچه‌های خیریه‌ای چون جشنواره غذایی همواره موجب همراهی و مشارکت بیش‌تر و نزدیک‌تر یاوران و حامیان زیر سقف محک است تا این مؤسسه در طول 25 سال فعالیت‌اش، شایسته‌ترین خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان ارائه دهد. قدردان حضور پرمهر و همراهی همیشگی‌‌تان هستیم.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]