با حضور مقامات و معاونین وزارت جهاد کشاورزی

نخستین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی آغاز شد

کد: 13951018215625842

https://goo.gl/pES6gm

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و سیستم‌های آبیاری و صنایع وابسته با حضور مقامات و معاونین وزارت جهادکشاورزی آغاز به‌کار کرد.

نخستین نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران، در این رویداد که با هدف ورود فناوری‌های روز دنیا در صنعت کشاورزی و استفاده مناسب از آب در بخش کشاورزی برگزار شده است، بیش از صد شرکت فعال از ایران و 6 کشور فعال و دارای برند جهان از کشورهای اسپانیا، ترکیه، یونان، ایتالیا، آلمان، چین، ‌آخرین توانائی و دانش خود را در زمینه‌های ماشین و ادوات کشاورزی با الگو و فناوری نوین مکانیزاسیون، ماشین‌های کشت مستقیم (کشاورزی حفاظتی)، ماشینهای برداشت (کمباین و تراکتور) کشنده‌ها و دنباله بند‌ها تجهیزات تسطیح اراضی، سیستم‌های آبیاری لوله و اتصالات، نهاده‌ها شامل بذر، کود، سم و نهال، انواع کود پاش‌ها و سم پاش‌ها و علف کشهای ارگانیک. ماشین آلات راهسازی، لوازم و اتصالات و تجهیزات آبیاری، تولید لوله‌های UPVC، دستگاه بوجاری غلات و حبوبات و انواع بالابر و تولید و عرضه انواع کودهای آلی به نمایش گذاشته‌اند. 

برگزاری میز مذاکرات تجاری با هدف تبادل تجربیات برای ورود فن آوری روز دنیا در صنعت کشاورزی و بهره وری آب به ایران و مذاکره رو در رو برای توسعه همکاریهای تجاری و عقد قرار داد شرکتهای داخلی با هیئت‌های تجاری می‌ه‌مان از مهم‌ترین برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است. 

اولین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، سیستمهای آبیاری و صنایع وابسته Agritech ۲۰۱۷، تا بیستم دی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برپا شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]