اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951020217935812

برگزاری دومین کنگره بین‌المللی در حوزه سلامت

کد: 13951020217935812

https://goo.gl/ZoS2u2

، تهران , (اخبار رسمی): دومین کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی با محوریت فراهم ساختن مناسب‌ترین فضا برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های منحصر به فرد فعالان حوزه سلامت کشورهای اسلامی و رونق اقتصادی و فناوری در حوزه سلامت جهان اسلام ۵ لغایت ۷ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

برگزاری دومین کنگره بین‌المللی در حوزه سلامت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی ، با عنایت به لزوم گسترش روابط اقتصادی در حوزه بین‌الملل، دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی اقدام به برگزاری کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی و فناوری در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی کرده است این رویداد در تاریخ 5 لغایت 7 اسفندماه 95 برگزار می‌شود.
یادآوری می‌شود، محور اصلی این کنگره فراهم ساختن مناسب‌ترین فضا برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های منحصر به فرد فعالان حوزه سلامت کشورهای اسلامی و رونق اقتصادی و فناوری در حوزه سلامت جهان اسلام است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]