اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951020217975833

غافل‌گیری کودکان محک با بابانوئل

کد: 13951020217975833

https://goo.gl/h4pkFh

، تهران , (اخبار رسمی): بابانوئل در آستانه سال نو میلادی به دیدن کودکان محک آمد.

غافل‌گیری کودکان محک با بابانوئل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،پیرمرد مهربان قرمز پوش با کیسه‌ای پر از بیسکوییت و شکلات، مدادهای رنگی، دفترچه‌های نقاشی و پازل‌های بازی به تمام بخش‌های بستری بیمارستان و اقامتگاه محک آمد. کودکان که از روزهای قبل بابانوئل را در تلویزیون دیده بودند، با دیدن او ذوق‌زده شدند، سراغ گوزن‌ها و سورتمه‌اش را گرفتند و با خنده‌هایی از ته دل از بابانوئل برای هدیه‌هایش تشکر کردند.
 محک از تمامی کودکان مبتلا به سرطان فارغ از هر رنگ و نژاد و مذهبی حمایت می‌کند و می‌کوشد تا آنها فرآیند درمان را شادمانه‌تر طی کنند. در میان این مبارزان کوچک، کودکان مسیحی هم هستند که سال نو میلادی را همراه با خانواده‌ها و دیگر دوستانشان جشن می‌گیرند تا در روزهای درمان هم زیر سقف محک حس بودن در خانه را تجربه کنند. یاوران و داوطلبان نیز ما را همراهی می‌کنند تا به بهانه‌های مختلف فرصت این شادمانی را فراهم ‌کنیم و به یاد داشته باشیم که در محک عشق حد و مرزی ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | تبلیغات و روابط عمومی