اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951023219095833

برای کمک به یک کودک سرطانی صورت گرفت

اطلاعیه محک برای اهدای پلاکت

کد: 13951023219095833

https://goo.gl/9C0eL3

، تهران , (اخبار رسمی): مؤسسه خیریه محک، برای پیوند یکی از کودکان تحت حمایت خود که مبتلا به سرطان خون از نوع (AML) است، نیازمند اهدای داوطلبانه پلاکت از گروه خونی B+ است.

اطلاعیه محک برای اهدای پلاکت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، از تمام یاوران پرمهری که واجد شرایط ذیل هستند، تقاضا داریم با این قهرمان کوچک در مسیر مبارزه با سرطان همراه شوند. 
 شرایط اهدا کننده:
1. مرد 
2. گروه خونی B+ 
3. سن بین 18 تا 50 سال 
4. وزن بالای 60 کیلوگرم
5. ساکن شهر تهران 
6. عدم ابتلا به بیماری 
 از شما همراهان گرامی درخواست می‌شود برای اهدا‌ داوطلبانه پلاکت با شماره 23501400 از ساعت 8 تا 16 تماس بگیرید. همکاران ما از مؤسسه خیریه محک، برای هماهنگی اقدامات مورد نیاز با شما تماس می‌گیرند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه