اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025220345699

جذب 7 هزار نفر در مراکز پیش دبستانی خوزستان

کد: 13951025220345699

https://goo.gl/sHRBr2

، تهران , (اخبار رسمی): 7هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در خوزستان با اجباری شدن پیش دبستانی مشغول به کار شدند.

جذب 7 هزار نفر در مراکز پیش دبستانی خوزستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، محمد تقی زاده،مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اعلام این خبر در اجلاس روسای آموزش و پرورش خوزستان، گفت:دو نوع نگاه در آموزش و پرورش حاکم است، در نگاه اول اولویت با برنامه ریزی و تعریف شاخص ها و اولویت هاست و در نگاه دوم این باور وجود دارد که با انتصابات جدید تغییر افراد مشکلات آموزش و پرورش حل می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با درست دانستن نگاه اول خاطر نشان کرد: با جابجایی چند نیرو هیچ تحولی ایجاد نمی شود.از این رو ما در مجموعه آموزش و پرورش خوزستان به تبعیت از نگاه برنامه محوری، برای اولین بار در خوزستان، برنامه توسعه آموزش و پرورش را در 20 اولویت تدوین کردیم و به پشتوانه این برنامه توانستیم در شاخص هایی نظیر پیش دبستانی ،سواد آموزی، کنکور و امتحانات نهایی در خوزستان با پیشرفت مواجه شویم.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به کسب رتبه نخست پوشش پیش دبستانی در خوزستان گفت: پیش دبستانی از اولویت های تعیین شده در برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان است  که با پوشش 90 درصدی این دوره در سال جاری،  موفق به کسب رتبه نخست کشوری شدیم.

وی افزود: در عین حال با دنبال کردن این شاخص به عنوان یک هدف، برای اولین بار یک هزار و 300 نوآموز در مناطق عشایری جذب این دوره شدند و7 هزار نیروی انسانی تحصیلکرده  مشغول به کار شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش