اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951026220975700

یک کتابفروشی ارایه می دهد

تخفیف برای کتاب‌هایی با موضوع «محیط‌ زیست»

کد: 13951026220975700

https://goo.gl/1x2ovK

، تهران , (اخبار رسمی): یک کتابفروشی به مناسبت «روز ملی حمایت از حقوق حیوانات» و «روز ملی هوای پاک» با هدف ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان، کتاب‌های محیط‌ زیستی خود را با ۱۰ درصد تخفیف ارائه می‌دهد.

تخفیف برای کتاب‌هایی با موضوع «محیط‌ زیست»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان حفاظت از محیط زیست، فروشگاه اینترنتی کتاب «هدهد» کتاب‌های محیط‌ زیستی خود را از دیروز تا جمعه، یکم بهمن‌ماه ۱۳۹۵ با ۱۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.
۲۶ دی‌ماه به عنوان «روز ملی حمایت از حقوق حیوانات» و ۲۹ دی‌ماه به عنوان «روز ملی هوای پاک» مطرح است. فروشگاه کتاب هدهد با هدف گرامیداشت این دو روز و آشناسازی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با محیط ‌زیست و تشویق به حفظ آن و همچنین با هدف ترویج کتابخوانی، این تخفیف را به مدت یک هفته در نظر گرفته است.
این فروشگاه که زیر نظر موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان فعالیت می‌کند هدفش را افزون بر کارشناسی و گزینش آثار و کتاب‌های‌ باکیفیت برای کودکان و نوجوانان، در دسترس گذاشتن آن‌ها برای این گروه سنی و مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند عنوان می‌کند. این فروشگاه همچنین در کنار آثار مربوط به کودکان و نوجوانان، مجموعه‌ای کارشناسی‌شده از کتاب‌های بزرگسالان مربوط به حوزه‌ ادبیات کودکان و آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان را گردآوری کرده است.
علاقه‌مندان می‌توانند به دو روش خرید حضوری و خرید آنلاین، کتاب‌های مورد نیاز خود را از این فروشگاه خریداری کنند، همچنین برای خرید این مجموعه کتاب‌ها و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.hodhod.com مراجعه کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان حفاظت محیط زیست

تخریب محیط زیست و بهره برداری بیش از حد منابع در کشور ما نیز همانند بسیاری از کشورهای جهان در طی قرن گذشته، چشمگیر بوده و تسریع در این روند در سال 1335 منجر به تشکیل دستگاهی مستقل به نام کانون شکار ایران، با هدف حفظ نسل شکار و نظارت بر اجرای مقررات مربوط به آن شد. در سال 1346 در پی تصویب قانون شکار و صید، سازمان شکاربانی و نظارت بر صید جایگزین کانون فوق شد. بر اساس قانون اخیر، سازمان شکاربانی و نظارت بر صید، مرکب از وزیران کشاورزی، دارایی، ‌جنگ و شش نفر از اشخاص با صلاحیت بود. بر اساس ماده 6 قانون فوق، وظایف سازمان شکاربانی و نظارت بر صید از محدوده نظارت و اجرای مقررات ناظر بر شکار فراتر رفته و امور تحقیقاتی و مطالعاتی مربوط به حیات‌وحش کشور، تکثیر و پرورش حیوانات وحشی و حفاظت از زیستگاه آنها و تعیین مناطقی به عنوان پارک وحش و موزه‌های جانورشناسی را نیز در بر گرفت. در سال 1350 نام سازمان شکاربانی و نظارت بر صید به “سازمان حفاظت محیط زیست و نام شورای‌عالی شکاربانی و نظارت بر صید به “شورای‌عالی حفاظت محیط زیستف تبدیل شد و امور زیست‌محیطی از جمله پیشگیری از اقدامهای زیانبار برای تعادل و تناسب محیط زیست نیز به اختیارات قبلی آن افزوده شد. در سال 1353 پس از برپایی کنفرانس جهانی محیط زیست در استکهلم و با تصویب قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست در 21 ماده، این سازمان از اختیارات قانونی تازه‌ای برخوردار شد و از نظر تشکیلاتی نیز تا اندازه‌ای از ابعاد و کیفیت سازگار با ضرورتهای برنامه‌های رشد و توسعه برخوردار شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

محیط زیست | نشریات و کتاب