اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951027221535699

تجهیز مدارس در دستورکار سازمان نوسازی

کد: 13951027221535699

https://goo.gl/hKjDz6

، تهران , (اخبار رسمی): تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام، اولویت نخست این سازمان است.

تجهیز مدارس در دستورکار سازمان نوسازی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، محمدتقی نظر پور ،رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشوراین خبر را اعلام کرد و گفت: مقاوم سازی، تخریب و نوسازی و تجهیز و مناسب سازی فضاها نیز در اولویت های بعدی قرار دارند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اعلام این که آمار مدارس تخریبی در کشور زیاد است، اظهارکرد: بهترین روش برای بهینه سازی فضاهای آموزشی کشور استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه با تامین اعتبار 50 درصدی از سوی دولت است .

وی خاطرنشان کرد: خیرین بازوی توانمند آموزش و پرورش هستند و تلاش داریم تا با امضای تفاهم نامه با خیرین، تعمیر و نگهداری تاسیسات و بخش مکانیکی را به آنان واگذار کنیم.

نظرپور پیشرفت ساخت خوابگاه دانش آموزی در مجموعه ورزشی شهید چمران را مناسب ارزیابی کرد و افزود: در صورت تکمیل شدن این خوابگاه، مجموعه ورزشی رامسر می تواند میزبان مسابقات جهانی دانش آموزی باشد.

وی تکمیل این خوابگاه را نیازمند هشت تا 10 میلیارد تومان اعتبار دانست و افزود: اعتبارات خوبی برای این منظور در بودجه پیش بینی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش