اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951027221545699

بورسیه تحصیلی 300 دانش آموز کرمانشاهی

کد: 13951027221545699

https://goo.gl/3C6Hns

، تهران , (اخبار رسمی): خیرین مدرسه ساز هم با ورود بورسیه دانش آموزان در کنار حرکت ارزشمند ساخت و ساز مدرسه در شکوفایی و پویایی استعدادهای دانش آموزان مناطق محروم تلاش می کنند.

بورسیه تحصیلی 300 دانش آموز کرمانشاهی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، سلیمان محبی ،مدیرکل آموزش و پرورش  استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: یکی از مهمترین کارهای آموزش و پرورش تقویت بنیه تحصیلی دانش آموزان نیازمند مستعد می باشد، که این مهم را طی چند سال گذشته در اولویت برنامه های استان قرار داده ایم و حتی در نشست های شورای آموزش و پرورش استان هم به اطلاع شورا رسانیده ایم.

او تصریح کرد: در راستای شناسایی و تقویت دانش آموز مستعد تعداد 300 دانش آموز نیازمند شناسایی و با همکاری مؤسسات خیریه، بورسیه تحصیلی شدند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش