اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951029222475423

از سوی کمیته امداد

۳۰ هزار مددجو تا پایان سال به مشهد اعزام می شوند

کد: 13951029222475423

https://goo.gl/ArSd4c

، تهران , (اخبار رسمی): تاکنون ۷۰هزار نفر از مددجویان در قالب شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شده اند که پیش بینی می شود تا پایان امسال ۳۰هزار نفر دیگر نیز به این سفر معنوی مشرف شوند.

۳۰ هزار مددجو تا پایان سال به مشهد اعزام می شوند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد؛حسین احمدیان، معاون فرهنگی کمیته امداد،این خبر را اعلام کرد و با بیان اینکه آموزش سبک زندگی،برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج، دانشجویان، دانش آموزان، نخبگان و طلاب علوم دینی از جمله برنامه های فرهنگی در بخش مددجویی است، گفت: تاکنون ۷۰هزار نفر از مددجویان در قالب شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شده اند که پیش بینی می شود تا پایان امسال ۳۰هزار نفر دیگر نیز به این سفر معنوی مشرف شوند.
احمدیان تقویت روحیه معنوی خانواده‌های تحت حمایت و آشنایی آنها با سیره زندگی ائمّه معصومان (ع)، تحکیم بنیان خانواده، آموزش مهارت‌های زندگی، سبک زندگی اسلامی، شرکت در فعالیت‌ها و برنامه‌های جمعی را از اهداف اجرای طرح شوق زیارت در این نهاد دانست.
معاون فرهنگی کمیته امداد کشور به اعزام مددجویان به عتبات عالیات اشاره کرد و افزود: بیش از هشت هزار نفر از مددجویان امسال به کربلای معلی اعزام شده اند و پیش بینی می شود تا پایان امسال دوهزارنفر دیگر از مددجویان به این سفر معنوی اعزام شوند.
وی با بیان اینکه یکی از موضوعات بسیار مهم و موردتوجه کمیته امداد رشد، ارتقا و تعمیق باورهای دینی و سبک زندگی اسلامی مددجویان است، اظهار کرد:در ایام اربعین بیش از ۱۳هزار نفر ازمددجویان به عتبات عالیات مشرّف شدند.
معاون فرهنگی کمیته امداد کشور با بیان اینکه حدود ۸۰ هزار دانشجو و ۳۳۰هزار دانش آموز در کشور تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند،احیا و تقویت عزت وکرامت خانواده، جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان،تلاش برای راهیابی دانشجویان به مقاطع بالاترتحصیلی را از جمله خدمات ارائه به آنان برشمرد.
احمدیان یادآور شد: احیا و ارتقا سطح فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت آموزش سبک زندگی،برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی ،دوره های مشاوره از جمله برنامه های فرهنگی کمیته امداد برای مددجویان است.
 علاقه مندان برای مشارکت در اعزام هموطنانی که تا به حال به اماکن زیارتی مشرف نشده اند، به سایت شوق زیارت به آدرس http://shogheziarat.ir/ مراجعه و از نحوه پرداخت کمک های نقدی و غیرنقدی خود اطلاعات بیشتری کسب کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کمیته امداد امام خمینی (ره)

کمیته امداد امام خمینی(ره), با هدف یاری نمودن محرومین و مستضعفان, امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خود کفا کردن محرومان تشکیل یافت.تاریخ تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) 14 اسفند سال 1357 هجری شمسی، 6 ربیع الثانی سال 1399 هجری قمری و 5 مارچ سال 1979 میلادی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]