اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951029222495833

حضور محک درنهمین جشنواره وب ایران

کد: 13951029222495833

https://goo.gl/OluZpq

، تهران , (اخبار رسمی): مؤسسه خیریه محک سال گذشته در جشنواره وب ایران با همراهی شما توانست رتبه نخست را به انتخاب مردم و داوران در گروه سازمان‌های خیریه و غیر دولتی کسب کند. این سازمان که در سال 93 نیز رتبه نخست این جشنواره را کسب کرده بود، امسال هم در نهمین دوره از جشنواره وب ایران شرکت کرده است.

حضور محک درنهمین جشنواره وب ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک ،بدون شک ارزیابی کارایی و اثربخشی فعالیت‌‌های این سازمان که از وظایف آن در برابر ذیربطانش است، تنها با حمایت شما یاوران نیکوکار حاصل می‌شود. برای سنجش و انتخاب وب‌سایت محک در جشنواره می‌توانید از روش‌های ذیل استفاده کنید:
 1- به وب سایت محک مراجعه کنید. لینک صفحه رأی‌گیری در گوشه سمت راست تمامی صفحات وب‌سایت قرار داده شده است. پس از کلیک بر روی این لینک، با استفاده از حساب کاربری ایمیل، رأی شما ثبت می‌شود و تائیده به ایمیل‌تان ارسال می‌شود. 
 2- روی لینک زیر کلیک کنید و به وبسایت محک رأی دهید: 
www.iwmf.ir/website/12216
قدردان همراهی‌تان هستیم و امیدواریم با مشارکت شما در این نظرسنجی در مسیر ارتقای خدمات به فرزندان عزیزمان گام برداریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]