اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102223666853

تمدید فراخوان پژوهشی موسسه رصد

کد: 13951102223666853

https://goo.gl/O1LgKx

، مشهد , (اخبار رسمی): درخواست ارائه پیشنهاده سنجش ارزش‌ها و نگرش‌های جنسی ایرانیان و تدوین راهبردها و راهکارهای متناسب تمدید شد.

تمدید فراخوان پژوهشی موسسه رصد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه رصد، مطالعات و برنامه ریزی جنسی، جامعه امروز ایران متأثر از برنامه ریزی‌ها، تهاجم‌ها، پیشرفت‌ها و تغییرات متنوع جهانی با تحولات فرهنگی و اجتماعی گوناگونی به ویژه در لایه‌های درونی مواجه است که بررسی و تعیین سهم عاملی هر یک از منابع مولد تأثیر و تغییر مستلزم رصد، مطالعه و برنامه ریزی منسجم و انجام اقدامات دارای اولویت است.

مسائل، چالش‌ها و آسیب@های حوزه تربیت و سلامت جنسی و دگردیسی ناشی از عوامل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و تکنولوژیکی مؤثر بر آن در شرایط کنونی جامعه ایران، از مهمترین دلایل منجر به رواج سبک‌های زندگی جدید و تهدید کننده رشد و ارتقاء زندگی فردی و اجتماعی و به‌ویژه ساختارهای بنیادی و قابل اتکاء آن مانند نهاد خانواده شده است.

بر اساس این گزارش، این موسسه ‌با توجه به ملاحظات فوق و با ماموریت‌های پایش و تحلیل مناسبات جنسی جامعه، تولید دانش تخصصی در حوزه مسائل جنسی مبتنی بر رویکرد اسلامی، آموزش و تربیت منابع انسانی متخصص در راستای مواجهه عالمانه و متعهدانه با مشکلات و چالش‌های جنسی،جریان سازی اجتماعی در لایه نخبگانی و گروه‌های مرجع،تأسیس و راه اندازی شده تا بر اساس مطالعات مبتنی بر رصد متقن و هوشمند از وضعیت تحولات جنسی جامعه به سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی در حوزه مسائل جنسی با استفاده از علوم میان رشته‌ای بپردازد.

به همین منظور این موسسه برای بررسی وضعیت تحولات جنسی در جامعه ایران، اقدام به تدوین درخواست برای ارائه پیشنهاده(RFP) «سنجش ارزش ها و نگرش های جنسی ایرانیان و تدوین راهبردها و راهکارهای متناسب با یافته های پژوهش» کرده است.

در صورت تمایل، نسبت به معرفی نماینده و ارائه پیشنهاد، حداکثر تا تاریخ 20 بهمن فرصت دارید. لازم به ذکر است جلسات پرسش و پاسخ جهت رفع ابهام در روزهای دوشنبه 4 بهمن از ساعت 18 الی 20 و پنجشنبه 7 بهمن ساعت 15 الی 17 در محل موسسه برگزار می‌شود.

موسسه رصد،مطالعات و برنامه ریزی جنسی با توجه به ملاحظات و ماموریت‌های خود شامل پایش و تحلیل مناسبات جنسی جامعه، تولید دانش تخصصی در حوزه مسائل جنسی مبتنی بر رویکرد اسلامی، آموزش و تربیت منابع انسانی متخصص در راستای مواجهه عالمانه و متعهدانه با مشکلات و چالشهای جنسی، جریان سازی اجتماعی در لایه نخبگانی و گروه های مرجع می باشد، تأسیس و راه اندازی گردیده است تا بر اساس مطالعات مبتنی بر رصد متقن و هوشمند از وضعیت تحولات  و جنسی جامعه به سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی در حوزه مسائل جنسی با استفاده از علوم میان رشته‌ای می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه رصد، مطالعات و برنامه ریزی جنسی

موسسه رصد،مطالعات و برنامه ریزی جنسی با توجه به ملاحظات و ماموریت های خود که شامل: 1- پایش و تحلیل مناسبات جنسی جامعه 2- تولید دانش تخصصی در حوزه مسائل جنسی مبتنی بر رویکرد اسلامی 3- آموزش و تربیت منابع انسانی متخصص در راستای مواجهه عالمانه و متعهدانه با مشکلات و چالشهای جنسی 4- جریان سازی اجتماعی در لایه نخبگانی و گروه های مرجع می باشد، تأسیس و راه اندازی گردیده است تا بر اساس مطالعات مبتنی بر رصد متقن و هوشمند از وضعیت تحولات جنسی جامعه به سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی در حوزه مسائل جنسی با استفاده از علوم میان رشته ای بپردازد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]