اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102223755833

ایجاد بانک اطلاعاتی اهدای پلاکت

کد: 13951102223755833

https://goo.gl/NY7WtK

، تهران , (اخبار رسمی): بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک برای فراهم کردن شرایط لازم در روند درمان کودکانی که نیاز به پیوند سلول‌های بنیادی دارند، نیازمند ایجاد بانک اطلاعاتی از یاوران داوطلب اهدای پلاکت است.

ایجاد بانک اطلاعاتی اهدای پلاکت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک، از همه شما یاوران پرمهر تقاضا داریم با قهرمانان کوچکمان در مبارزه با سرطان همراه شوید و بار دیگر همراهی و امید را بدرقه مسیر درمان کودکان سرزمین‌مان کنید.
 شرایط اهدا کننده:
1. گروه خونی +O یا –O
2. سن بالای 20 سال و زیر 50 سال
3. وزن بالای 60 کیلوگرم
4. ساکن شهر تهران
5. عدم ابتلا به بیماری خاص همچون ایدز و هپاتیت
6. نداشتن سابقه مصرف مداوم آسپرین و دپیریدامول، بروفن و پلاویکس و یا مصرف هر نوع داروی خاص (فشار خون...)
7. نداشتن تزریق خون، فرآورده‌های خونی و یا انجام حجامت
8. نداشتن خالکوبی و تاتو
9. نداشتن سفر به مناطق مالاریاخیز
10. خانم‌ها قصد حاملگی تا دو سال آینده را نداشته باشند.
 از شما یاوران گرامی درخواست می‌شود در صورتی که شرایط اهدا را دارا هستید برای اهدا داوطلبانه پلاکت، کد 95 را از طریق پیامک به شماره 200023540 ارسال فرمایید. اسامی شما در لیست اهدا قرار خواهد گرفت و همکاران ما از بیمارستان محک در زمانی که کودکی نیاز به پلاکت داشته باشد، جهت هماهنگی با شما تماس می‌گیرند.
 قدردان مهر و همراهی شما هستیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه