اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951103224605812

معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور خبر داد

ارائه خدمات سلامت روان به آسیب‌دیدگان پلاسکو

کد: 13951103224605812

https://goo.gl/ZDmEOp

، تهران , (اخبار رسمی): تاکنون روانشناسان بخش خصوصی و دولتی، نیروهای داوطلب و انجمن روانشناسی ایران نیز در این زمینه همکاری خوبی با بهزیستی آغاز کرده‌اند.

ارائه خدمات سلامت روان به آسیب‌دیدگان پلاسکو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی،مهدی میرمحمدصادقی،معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور بااین خبر را اعلام کردو گفت: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از متخصصان روانشناسی و مشاوران تحت نظارت بهزیستی به سلامت روان افراد حاضر در این حادثه، بازماندگان و همچنین آسیب‌دیدگان ارائه خدمت داشته باشیم.
معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور، تاکید کرد: سلامت روان عمومی جامعه برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و با استفاده از تخصص مشاورین و روانشناسان سعی داریم تا از افزایش آسیب و همچنین تبعات روانی آن جلوگیری کنیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور طی ارتباط با خانواده‌های مصدومین و جانباختگان سعی در کاهش تبعات روانی این حادثه دارد، در پایان یادآور شد: روانشناسان بخش خصوصی و دولتی، نیروهای داوطلب و انجمن روانشناسی ایران نیز در این زمینه همکاری خوبی با بهزیستی آغاز کرده‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان بهزیستی کشور

سازمان بهزیستی کشور از مهمترین نهادهای حمایتی دولتی است که از طریق بودجه عمومی به افراد معلول و محروم جامعه کمک می‌نماید. پس از پیروزی انقلاب، سازمان بهزیستی کشور از ادغام سازمان‌های خیریه و حمایتی که در این بخش فعالیت می‌کردند، آغاز به کار کرد. پس از بررسی و مطالعات شهید محمد علی فیاض‌بخش، سازمان بهزیستی کشور به موجب لایحه قانونی مورخ 24/4/1359 و در جهت تحقق مفاد اصول سوم، بیست‌ویکم و بیست‌ونهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از ادغام 16 سازمان، نهاد، موسسه و انجمن تشکیل شد تا با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات و حمایت‌های غیربیمه‌ای با حفظ ارزش‌ها و کرامت والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم و همکاری نزدیک سازمان‌های ذیربط، در جهت گسترش خدمات توانبخشی، حمایتی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی و کمک به تأمین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد، اقدام کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]