اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951104225735638

کشف بزرگترین محموله مشروبات الکلی در کرمان

کد: 13951104225735638

https://goo.gl/HlwBnW

، تهران , (اخبار رسمی): دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: بزرگترین محموله مشروبات الکلی خارجی توسط ماموران نیروی انتظامی در کرمان متوقف شد.

کشف بزرگترین محموله مشروبات الکلی در کرمان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان صبح دیروز یکشنبه سوم بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار‌داشت: شنبه شب گذشته بزرگترین محموله مشروبات الکلی خارجی توسط ماموران نیروی انتظامی در کرمان متوقف شد.
وی با قدردانی از ماموران نیروی انتظامی در استان کرمان گفت: این محموله که از غرب کشور وارد شده است، از بسیاری استان‌های کشور عبور کرده بود اما در استان کرمان کشف و متوقف شد.

وی با بیان اینکه در این راستا سه نفر افراد غیربومی دستگیر شدند افزود: این مشروبات در داخل یک کامیون جاساز شده بود که تعداد قوطی‌های کشف شده 2 هزار و 970 عدد انواع مشروبات الکلی است.
وی ارزش ریالی این محموله را حدود 4 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی با تمام توان با پدیده شوم قاچاق در هر زمینه‌ای مبارزه می‌کند.
سالاری با بیان اینکه از ابتدای امسال بالغ بر 14 هزار انواع مشروبات الکلی در استان کرمان کشف شده است خاطر‌نشان کرد: در اسلام از مشروبات الکلی به عنوان ام‌المفاسد یاد شده و بسیاری از جرائم خشن و خشونت‌های خانوادگی، تصادفات و نابهنجاری‌های اجتماعی ناشی از مصرف مشروبات الکلی است.
وی گفت: این مشروبات با هدف ایجاد بی‌بندو‌باری در جامعه توزیع می‌شود و حتی قیمت آن در محل کارخانه و محل توزیع یکی است که نشان از برنامه استکبار برای از پای در آوردن جامعه اسلامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

با صدور فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) ابتدا دفتر این کانون در محل وزارت کشور تشکیل و پس از آن در سال 1383 در قالب یک ستاد زیرمجموعه نهاد ریاست جمهوری فعالیت خود را گسترش داد. در سال 1383، محمدباقر قالیباف با حکم رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد. پس از وی در آبان‌ماه سال 1384، محمدرضا نقدی، ریاست ستاد را عهده‌دار شد. سپس در تیرماه سال 1386، غلامحسین الهام، جایگزین نقدی شد و پس از الهام در اواخر آذرماه 1388، سعید مرتضوی و پس از وی در تیرماه سال 1391، فداحسین مالکی به ریاست ستاد رسید. در مهرماه سال 1392، با حکم حسن روحانی، رییس محترم جمهوری، حبیب‌الله حقیقی به عنوان رییس ستاد مرکزی مبارزه باقاچاق کالا و ارز انتخاب شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون