کد: 13951105226175394

بانک شهر در ردیف 100 شرکت برتر کشور

کد: 13951105226175394

https://goo.gl/kfpoBo

، تهران , (اخبار رسمی): بانک شهر در میان 100 شرکت برتر کشور و در ردیف 10 شرکت نخست پیشرو قرار گرفت.

بانک شهر در ردیف 100 شرکت برتر کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، در همایش شرکت‌های برتر ایران که چهارم بهمن سالجاری با حضور نمایندگان کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونان وزرا، مدیران و کارشناسان حوزه مدیریت و اقتصاد کشور در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک شهر بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتیIMI-100 در میان 100 شرکت برتر و در مجموع 10 شرکت اول کشور در حوزه فروش قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو " تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران در چهار سال اخیر" است و بانک شهر در حوزه فروش در سالجاری رتبه 25 را در میان شرکت‌‌های برتر کسب کرد که در مقایسه با سال گذشته 10 پله صعود داشته است.
شاخص‌های رتبه بندی در این همایش شامل شاخص اندازه و رشد شرکت،شاخص‌ سودآوری و عملکرد، شاخص بهره‌وری، شاخص‌ صادرات، شاخص نقدینگی، شاخص بدهی و شاخص‌ بازار است و در مجموع شرکت‌هایی در این رتبه بندی قرار می‌گیرند که از نظر "اندازه" تا حدودی به یکدیگر نزدیک باشند.
بر این اساس، وجود اطلاعات شرکت در رتبه بندیIMI-100 برای حداقل سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سه سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت، از معیارهای پالایش برای این کسب این رتبه است که پس از انجام این مراحل، فهرست به دست آمده توسط کمیته‌ای از خبرگان صنعت و محیط کسب و کار مورد بررسی قرار گرفته و 10 شرکتی که بهترین نتایج را کسب کردند، به عنوان شرکت پیشرو شناسایی و معرفی شدند که این کمیته،سطح بلوغ شرکت‌ها را مورد توجه ویژه قرار داد.
سازمان مدیریت صنعتی هرساله با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گرو‌های صنعتی،گسترش رقابت بین بنگاه‌ها و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی،شرکت‌های بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند و امسال در نوزدهمین سال این رتبه بندی،بانک شهر موفق شد از نظر میزان فروش یکی از رتبه‌های برتر را کسب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.

منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.