اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951106226775833

همزمان با روز جهانی سرطان کودک برگزاری می شود

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در جامعه مدنی

کد: 13951106226775833

https://goo.gl/uDuL0F

، تهران , (اخبار رسمی): چهارمین همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در بیست و پنجمین سال فعالیت محک و همزمان با روز جهانی سرطان کودک و با حمایت اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران در محک برگزار می‌‌شود.

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در جامعه مدنی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط همومی موسسه خیریه محک،این همایش با محوریت «تجارب عملی در جامعه مدنی» 25 بهمن 1395 و به مناسبت روز جهانی سرطان کودک با حمایت مالی و تخصصی اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران و حمایت علمی دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف و مؤسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) در این مؤسسه برگزار می‌شود.
احمد پورفلاح، دبیر همایش، مشاور عالی اتاق بازرگانی ایران و عضو هیأت امنای محک با بیان آنکه نمایندگانی از بنگاه‌های اقتصادی تراز اول ملی و بین‌المللی، اساتید برجسته دانشگاه‌های معتبر جهانی و سرآمدان عرصه اقتصاد و صنعت به بیان تجارب خود در زمینه توجه به مسئولیت اجتماعی به شیوه کاربردی می‌پردازند گفت: «عملیاتی شدن مسئولیت اجتماعی، راهبردها و سیاست‌ها، چالش‌ها، رموز موفقیت، فرهنگ‌سازی و معرفی تجارب علمی و پروژه‌های پیشنهادی، محورهای چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی شرکت‌هاست.
مؤسسه خیریه محک از سال 1388 به عنوان پیشگام در ترویج مفهوم مسئولیت اجتماعی در بین سازمان‌های مردم‌نهاد شناخته می‌شود و همواره در تلاش است تا به منظور فرهنگ‌سازی در این خصوص اقدامات مختلفی انجام دهد. نمایشگاه بین‌المللی طراحی پوستر با موضوع سرطان کودک و مسئولیت اجتماعی در سال 1388 و سه دوره همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در سال‌های 1389،1391 و 1393 و همزمان با روز سرطان کودک به منظور نیل به این هدف برگزار شده است. 
 محک باور دارد همراهی مؤسسات مردم‌نهاد، بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی، رشد مفهوم مسئولیت اجتماعی را در جامعه به همراه دارد و در تلاش است تا با برگزاری همایش‌ها و کنگره‌های تخصصی زمینه بهره‌مندی از تجارب صاحب‌نظران ملی و بین‌المللی به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات درمانی و حمایتی به کودکان مبتلا به سرطان را فراهم کند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]