اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951108227415699

10 جایزه مسابقه نقاشی بلغارستان؛برای کودکان ایرانی

کد: 13951108227415699

https://goo.gl/A3bl38

، تهران , (اخبار رسمی): کودکان و نوجوانان ایرانی در چهارمین مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی «بنسکا» کشور بلغارستان در سال 2016 ، 10 جایزه گرفتند.

10 جایزه مسابقه نقاشی بلغارستان؛برای کودکان ایرانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی «بنسکا» کشور بلغارستان با موضوع «آزاد» برگزار شد و آثار کودکان و نوجوانان نقاشِ ایرانی از میان 5هزار و 585 اثر نقاشی از 46 کشور جهان موفق به دریافت یک نشان طلا، یک نقره، یک برنز و 6 دیپلم افتخار شد.

براساس این گزارش، «فاطمه جماشیان» 6 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان در استان خوزستان نشان «طلا»، «سینا رضایی» 10 ساله از مرکز شاهین‌شهر در استان اصفهان نشان «نقره» و «وانیا بیگدلی» 7 ساله از تهران نشان «برنز» چهارمین مسابقه‌ نقاشی «بنسکا» کشور بلغارستان را از آن خود کردند.

این گزارش می افزاید؛ «هومن بهمنی» 10 ساله از مرکز کانون کوزران استان کرمانشاه، «لیلا حمه کوسه» 13 ساله از مرکز مهاباد در استان آذربایجان‌غربی و «منیره صفری» 14 ساله از مرکز بشرویه در استان خراسان‌جنوبی موفق به دریافت دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

براین اساس، «سجاد شریفیان» 12 ساله از مرکز گزبرخوار و «پانیذ گرجی» 8 ساله از مرکز شاهین شهر هر دو از استان اصفهان و «آناهیتا ابوعلی» 6 ساله از مرکز بهبهان استان خوزستان نیز از دیگر نقاشانی هستند که دیپلم افتخار این مسابقه‌ بین‌المللی را دریافت کردند و«زهرا عبیری» 6 ساله از کانون تهران هم گواهی شرکت در این مسابقه را دریافت کرد.

گفتنی است؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 60 اثر در چهارمین مسابقه‌ بین‌المللی نقاشی «بنسکا» کشور بلغارستان 2016 شرکت کرده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | مسابقه و فراخوان