کد: 13951109227845858

آغاز مجدد فروش طرح ترافیک روزانه

طرح ترافیک روزانه با سه نرخ متفاوت به فروش می‌رسد

کد: 13951109227845858

https://goo.gl/nGPymF

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیکی سازمان شهر ترافیکی تهران از آغاز مجدد فروش طرح ترافیکی روزانه خبر داد.

طرح ترافیک روزانه با سه نرخ متفاوت به فروش می‌رسد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت کنترل ترافیک تهران، مصطفی قنبرنژاد مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیکی سازمان شهر ترافیکی تهران اظهار داشت: با توجه به اتمام عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو و لغو محدودیت‌های ترافیکی، فروش طرح ترافیک روزانه از سر گرفته شد.

وی در ادامه افزود: نرخ طرح ترافیک روزانه از ساعت 6:30 تا 17 ،37 هزار و 440 تومان، از ساعت 10 تا 17، 28 هزار و 80 تومان و از ساعت 14 تا 17، 18 هزار تومان است.

مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیکی سازمان شهر ترافیکی تهران در پایان گفت: کسانی که اقدام به خرید طرح ترافیک می‌کنند، افرادی قانون‌مند هستند اما در مقابل آن‌‌ها افراد سودجویی وجود دارند که با مخدوش‌ کردن پلاک، وارد محدوده طرح ترافیک شده و یا قبل از شروع ساعت طرح ترافیک به محدوده طرح ترافیک ورود می‌کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت کنترل ترافیک تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وظیفه مدیریت حمل و نقل شهر تهران (تحت پوشش شهرداری تهران) را بر عهده دارد. و هم اکنون با دارا بودن بیش از یک هزار دوربین و بیش از هزار کیلومتر شبکه گسترده فیبرنوری به عنوان زیر بنای مخابراتی علاوه بر مرکز اصلی کنترل ترافیک، شش مرکز کنترل ترافیک فرعی نیز در شهر تهران فعالیت دارد که در کنار این مرکز اصلی‌، به ارایه خدمات به شهروندان مشغول است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه