اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951110228605600

19 و 20 بهمن برگزار می شود

همراه اول حامی همایش ملی سیستم های حمل ونقل هوشمند

کد: 13951110228605600

https://goo.gl/zcsgIo

، تهران , (اخبار رسمی): همایش ملی سیستم های حمل و نقل هوشمند، ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه سال جاری با حمایت همراه اول برگزار می شود.

همراه اول حامی همایش ملی سیستم های حمل ونقل هوشمند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین همایش ملی سیستم های حمل و نقل هوشمند، متناسب با نیازهای کشور و به منظور کاهش زمان و هزینه، استفاده از تجارب موفق سایر کشورها در اجرای طرح های «ITS»، شناسایی و معرفی سامانه های هوشمند برای حمل و نقل شهری و برون شهری، برگزار می شود.

در همین راستا، همراه اول به عنوان حامی همایش ملی سیستم های حمل و نقل هوشمند و اپراتور پیشرو در صنعت اینترنت اشیا، شهر هوشمند و خودروی هوشمند، با تکیه بر بستر گسترده شبکه دیتای خود، با حضور در این همایش، آخرین دستاوردهای خود را در این همایش در اختیار علاقه مندان می گذارد.

هدف از برگزاری این همایش افزایش ایمنی و بهبود مدیریت حمل و نقل، افزایش تعامل و همکاری دستگاه های مرتبط با حمل و نقل هوشمند، ترویج استفاده از فناوری ها و تجهیزات حمل و نقل هوشمند متناسب با شرایط کشور، ارتقای سامانه های موجود حمل و نقل هوشمند، تشویق دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برای توسعه دانش حمل و نقل هوشمند، یکپارچگی حمل و نقل هوشمند برون شهری و درون شهری، ترویج استفاده از امکانات سامانه های حمل و نقل هوشمند در بین مردم، ارتقای فرهنگ ترافیک و الگوهای رفتاری رانندگان و عموم مردم جامعه، ایجاد بستر همکاری و ارتباط موثر بین دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز علمی- پژوهشی و مشارکت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حمل و نقل هوشمند عنوان شده است.

گفتنی است این همایش ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌ های بین ‌المللی صدا و سیما برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همراه اول

شرکت ارتباطات سیار ایران بیش از 56 میلیون مشترک دارد. 1169 شهر و بیش از 69 هزارکیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش اپراتور اول است. ضریب نفوذ همراه اول حدود 74 درصد و ارتباط رومینگ بین الملل این اپراتور با 271 اپراتور در112 کشور برقرار است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]