اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951112229905416

با حمایت بانک ایران زمین انجام شد

معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان

کد: 13951112229905416

https://goo.gl/9Stwc0

، تهران , (اخبار رسمی): در مراسمی با حضور رویا طباطبایی یزدی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و ناصر مقدسی، قائم مقام رییس سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور وسید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین از برگزیدگان مسابقه نقاشی «بهره وری سبز و حفظ محیط زیست» تجلیل شد.

معرفی برگزیدگان مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی، استاد مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین در تشریح حضور بانک ایران زمین در این مراسم اظهار داشت: فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست با محوریت بهره وری سبز جزو مسائل مهمی است که نیازمند مشارکت همگانی است.

وی افزود: بانک ایران زمین مسئولیت اجتماعی خود را حوزه محیط زیست تعریف کرده است و سعی نموده با حذف کاغذ در مراودات اداری، پاکسازی محیط زیست، همکاری با ارگانهای مختلف و حمایت از برنامه‌هایی که در حوزه فرهنگ سازی اجرا می شوند، حساسیت جامعه، بخصوص کودکان را نسبت به این موضوعات افزایش دهد.

استاد اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک با تلاش همگانی و درک صحیح از مشکلات هرکس به سهم خود گامی هر چند کوچک را در بهبود شرایط محیط زیست کشور بردارد.

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در ابتدای این مراسم که عصر روز یکشنبه ـ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ ـ در تالار «استاد شهناز» خانه هنرمندان ایران برگزار شد، با بیان گزارشی از روند اجرای این مسابقه نقاشی گفت: در مجموع ۱۱۷۵ اثر از ۱۰۸۹ شرکت‌کننده از ۲۰ استان و نزدیک به ۱۰۰ شهرستان به دبیرخانه از طریق پست و پست الکترونیک در سه رده سنی ارسال شده است. بدین‌ترتیب در رده سنی ۴ تا ۷ سال، ۲۸۷، در رده سنی ۸ تا ۱۱ سال، ۵۳۴ و در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال ۲۲۶ شرکت کننده در مسابقه مشارکت کرده‌اند و اطلاعات ۴۲ شرکت‌کننده با وجود پیگیری‌های صورت گرفته ناقص بوده است.

در این مراسم هدایایی از طرف بانک ایران زمین به تمامی برگزیدگان اهداء شد.

همچنین همزمان با مراسم اختتامیه نمایشگاهی از آثار برگزیده و آثار شایسته تقدیر در خانه هنرمندان ایران برگزار شد که می توان گفت نخستین نمایشگاه آثار کودکان و نوجوانان در این محل به شمار می آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک ایران زمین

بانک ایران زمین ( سهامی عام) به موجب مجوز شماره 283592/89 مورخ 1389/12/21 صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 1389/12/24 تحت شماره 399279 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است. سهام بانک در تاریخ 1389/12/25در فرابورس ایران پذیرفته شده است و از تاریخ 1390/7/5 درفهرست تابلوی قیمت های بورس قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

هنرهای تجسمی | مسابقه و فراخوان