اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951114231085585

نخستین تمرین ملی پوشان نوجوان والیبال در وارنا

کد: 13951114231085585

https://goo.gl/DhFNWR

، تهران , (اخبار رسمی): تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ادامه اردوی برون مرزی خود را در کشور بلغارستان در شهر وارنا پیگیری خواهد کرد.

نخستین تمرین ملی پوشان نوجوان والیبال در وارنا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که از روز شنبه هفته جاری در شهر دوپنیتسای بلغارستان آغاز شده بود، صبح دیروز در این شهر به پایان رسید و ملی پوشان راهی شهر وارنا شدند.

تیم ملی ساعت 16 عصر دیروز به وقت بلغارستان وارد شهر وارنا شد و در هتل اقامت مستقر شدند. ملی پوشان نوجوان بعد استراحتی کوتاه نخستین تمرین خود را در سالن بسار مجهز و زیبای میلادوس که مجموعه کامل از ورزش های مختلف را در خود دارد، برگزار کردند.
سالن میلادوس دارای چندین سالن تمرین و یک سالن مسابقه 6 هزار نفری است که کلیه دیدارهای رسمی و مسابقات لیگ جهانی بلغارستان در این سالن انجام می شود.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران فردا (پنج شنبه) مسابقه نخست خود در مرحله دوم سفر را در شهر دوبریج با تیم باشگاه دوبریج که تیم سوم لیگ بلغارستان است، برگزار می کند.
این تیم چند ملی پوش جوان بلغارستان را در ترکیب خود دارد و میروسلاو ژیکف مربی تیم دوبریج است که عنوان بهترین مربی سال 2016 بلغارستان را نیز در پرونده کاری خود دارد. این مربی سابقه هدایت تیم ملی ب و کمک مربی تیم ملی جوانان بلغارستان نیز بوده است.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در سه دیدار خود در شهر دوپنیتسا دو برد و یک شکست تجربه کردند و فردا چهارمین دیدار تدارکاتی خود در این کشور را برگزار می کنند.
مرتضی شریفی، امیرمحمد فلاحت خواه، امیرحسین توخته، امیر حسین صابری، مهدی جلوه، علی طبری، احسان دانش دوست، سهیل کمال آبادی، محمدرضا بیک، بهزاد فتوحی فر، محمدرضا حضرت پور، مهران فیض امام دوست و محمدرضا طهماسبی 13 بازیکن شرکت کننده در اردوی برون مرزی بلغارستان هستند.
محمد وکیلی به عنوان سرمربی، سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، مهران زارع، آرش صادقیانی، پویا عزیزی، یاشار جوادی و مهران پشنگ (کمک مربیان) بهزاد میرزائی به عنوان فیزیوتراپ تیم ملی والیبال نوجوانان را همراهی می کنند.
تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال آسیا که از 8 تا 16 فروردین ماه سال 96 به میزبانی شهر «نایپیداو» کشور میانمار برگزار می شود، آماده می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش