۱۲استارتاپ ایرانی به نمایشگاه «سبیت» آلمان می روند

کد: 13951124234805842

https://goo.gl/vuk163

، تهران , (اخبار رسمی): ۱۲استارتاپ ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان که به‌عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر جهان است، به رقابت می‌پردازند.

۱۲استارتاپ ایرانی به نمایشگاه «سبیت» آلمان می روند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر جهان، از ۲۰ تا ۲۴ مارس ۲۰۱۷ «۳۰اسفند ۱۳۹۵ تا چهارم فروردین ۱۳۹۶» در شهر هانوفر برگزار می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای امسال در سالن ۶ سبیت ۲۰۱۷ حضور دارد و ۱۲استارتاپ ایرانی نیز در سالن ویژه استارتاپهای این نمایشگاه بین المللی، توانمندی های خود را معرفی خواهند کرد.

این استارت‌آپ‌ها به عنوان کسب و کارهای برگزیده حاضر در نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران، برای حضور در سبیت آلمان معرفی شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران

شرکت نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکتهای تجاری و اقتصادی ایران با بهره مندی از فضا، امکانات و تسهیلات نمایشگاهی منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر وزمینه مناسبی رااز طریق برپایی نمایشگاههای تخصصی و بین المللی جهت تولید کنندگان، بازرگانان داخلی و خارجی مهیا ساخته است تا علاوه برعرضه و نمایش توانمندیها، سرمایه گذاریهای مشترک بین المللی خود را در محل این نمایشگاه توسعه بخشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]