اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951201237265699

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش خبر داد

آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند

کد: 13951201237265699

https://goo.gl/T8AzQQ

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و پرورش با اشاره به آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند از افزایش هزینه‌ها خبرداد و گفت: کلاس‌های گروه (ج) نیز حذف شده است.

آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عباسعلی باقری در خصوص اسکان نوروزی فرهنگیان با اشاره به این مطلب که وظیفه ذاتی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است، گفت: از آن جا که سیستم گردشگری کشور به علت حجم بالای مسافران نمی تواند  به ویژه در کلان شهرهایی مانند مشهد، اصفهان و شیراز پاسخگوی باشد، آموزش و پرورش در امر اسکان نوروزی  حضور پیدا می کند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپروش تصریح کرد: ثبت نام اینترنتی برای اسکان نوروزی فرهنگیان از 5 اسفند 95 شروع می‌شود که 20 درصد ظرفیت به ثبت نام اینترنتی اختصاص دارد و اسکان نیز از روز 29 اسفند آغاز خواهد شد.

وی درخصوص هزینه‌های اسکان افزود: امسال بین 10 تا 12 درصد هزینه اسکان افزایش یافته است، همچنین کلاس‌های سطح سوم (ج) حذف شده و 80 درصد کلاس‌ها مربوط به گروه (الف) و 20 درصد گروه (ب) خواهد بود، در حالی که  سال گذشته کلاس‌های گروه (الف) 30 درصد و گروه (ب) 50 درصد بود.

باقری ادامه داد:  29 میلیارد تومان برای اسکان نوروزی فرهنگیان در نظر گرفته شده است که 6 برابر سال گذشته می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]