اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951202237715699

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:

مرحله استانی مسابقات هنرستانی برگزار شد

کد: 13951202237715699

https://goo.gl/GpaSvx

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مسابقات علمی – عملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی کاربردی شاخه کاردانش درمرحله استانی خبر داد.

مرحله استانی مسابقات هنرستانی برگزار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند گفت: با توجه به برنامه ریزی های کیفی و کمی انجام شده در چند ماه گذشته، چهاردهمین دوره مسابقات علمی – عملی هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای و پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش  در مرحله تئوری استانی برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران افزود: در این آزمون که در 56 رشته مختلف فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار شد در مجموع 1700 هنرجوی برگزیده منطقه ای در 42 حوزه در سطح شهرستان های استان تهران  به رقابت پرداختند .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آمادگی هنرجویان استان و برنامه ریزی های صورت گرفته در سطح مناطق و اداره کل، شاهد رتبه های کشوری در این دوره از مسابقات خواهیم بود.

گفتنی است؛ مسابقات هنرستانی همه سالانه  به شکل مجزا در شاخه فنی و حرفه ای  با عنوان علمی – عملی  و درشاخه کاردانش با عنوان علمی کاربردی برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | مسابقه و فراخوان