اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951204238575699

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان قزوین:

اسکان نوروزی فرهنگیان از 29 اسفند آغاز خواهد شد

کد: 13951204238575699

https://goo.gl/MrO2bS

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان قزوین گفت: اسکان نوروزی فرهنگیان از 29 اسفند آغاز خواهد شد.

اسکان نوروزی فرهنگیان از 29 اسفند آغاز خواهد شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان قزوین، سالار قاسمی با اشاره اسکان نوروزی فرهنگیان در سال 1396 اظهارکرد: تشکیل ستاد اسکان فرهنگیان در کشور و استان، به منظور کمک به فعالیت بیشتر گردشگری می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین افزود: ثبت نام اینترنتی برای اسکان نوروزی فرهنگیان از 5 اسفند 95 شروع می‌شود و اسکان نیز از روز 29 اسفند آغاز خواهد شد.

وی با بیان این که عملکرد عوامل اجرایی اسکان نوروزی فرهنگیان مورد توجه قرار می گیرد و بازدید از مدارس اسکان در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: نصب بنر ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در سطح شهر به منظور تکریم مسافران و میهمانان و تجهیز بهترین مدارس برای اسکان فرهنگیان و میهمانان از جمله برنامه های ستاد اسکان نوروزی در استان می باشد.

قاسمی اضافه کرد: برخورد عوامل با میهمانان اسکان یافته بسیار مهم است و عوامل باید تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به رزرو اینترنتی محل اسکان از طریق سایت اسکان آموزش و پرورش، تأکید کرد: فرهنگیان عزیز که رزرو اینترنتی ننموده اند، می توانند با مراجعه به ستادهای اسکان شهرستان ‌ها با ارائه کارت شناسایی معتبر، نسبت به دریافت معرفی ‌نامه برای اسکان اقدام نمایند.

وی عنوان کرد: شهر قزوین پیشینه تاریخی خوب و فراوانی دارد، باید در شناساندن این شهر و استان به میهمانان نوروزی سعی و تلاش وافری به عمل آورد، موزه فرهنگی و آموزش، قلعه عقاب منطقه الموت، سرای سعد السلطنه قزوین، سرای عالی قاپو قزوین،  موزه مردم شناسی قزوین، بقعه چهار انبیاء قزوین، امامزاده حسین-پسر امام رضا(ع) قزوین، بازار سرپوشیده قزوین، موزه چهل ستون قزوین یا عمارت کلاه فرنگی قزوین، خیابان سپه (اولین خیابان ایران) و آب انبارهای شهر قزوین از جمله نقاط گردشگری این استان می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]