اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951207238895699

خراسان رضوی در المپیاد فرش اول شد

کد: 13951207238895699

https://goo.gl/xWQc2Y

، تهران , (اخبار رسمی): معاون آموزش دوره متوسطه آموزش و پرورش استان خراسان رضوی از کسب مقام نخست المپیاد فرش توسط دانش آموزان استان خبر داد.

خراسان رضوی در المپیاد فرش اول شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش رضا صابری اظهارکرد: استان خراسان رضوی موفق به کسب مقام نخست المپیاد فرش در سه رشته طراحی، رنگرزی و بافت شده است.

معاون آموزش دوره متوسطه آموزش و پرورش استان خراسان رضوی تصریح کرد: امسال یازدهمین دوره برگزاری المپیاد فرش در سطح کشوری  باشد که خراسان رضوی تا کنون در ۹ دوره موفق به کسب مقام نخست کشوری در این مسابقات شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر کسب مقام نخست در سه رشته اصلی المپیاد فرش، بیشترین مقام های این مسابقات متعلق به خراسان رضوی است به این معنی که از بین ۹نفر حائز رتبه های اول تا سوم در سطح کشور  هفت نفر از خراسان رضوی بودند.

صابری افزود: استان خراسان رضوی با اعزام ۱۲ دانش آموز منتخب استان توانست در رشته بافت مقام اول و سوم، در رشته طرح و رنگ مقام اول، دوم و سوم و در رشته رنگرزی مقام اول و سوم را کسب کند.

گفتنی است؛ این مسابقات در استان فارس و در سه رشته بافت، طرح و رنگ و رنگرزی بین هنرجویان هنرستان های کاردانش برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش