اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210239985376

تقویت قیمت ها در بازارهای جهانی

سنگ آهن در جاده رشد با فولاد همراه شد

کد: 13951210239985376

https://goo.gl/Qep6pk

، تهران , (اخبار رسمی): [سنگ آهن] در پی افزایش حجم تقاضا که موجب افزایش سود تولیدکنندگان و تقویت تقاضای سنگ آهن مواد خام شد، قیمت فولاد نیز در معاملات امروز با رشد همراه شد.

سنگ آهن در جاده رشد با فولاد همراه شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بورس کالای ایران، همانطور که در گزارش روز جمعه پیش بینی شد، قیمت سنگ آهن امروز در بورس دالیان چین شاهد جهش قیمت بوده و در شروع معاملات رشد ۴درصد ی را تجربه کرد، این در شرایطی است که فولاد نیز در بورس شانگهای شاهد پرواز ۲۵ دلاری به ازای هر تن معادل ۲.۵ درصد رشد نسبت به آخرین معامله است.

تداوم رشد قیمتهای فولاد چین در کنار افزایش تقاضا موجب شد تا امروز قیمت ورق صادراتی این کشور نیز شاهد رشد ۱۰-۱۵ دلاری باشد و به ۵۲۰ دلاردر هر تن برسد.

همچنین کره جنوبی و ترکیه نیز طی هفته گذشته قیمتهای صادراتی خود را افزایش داده اند که این خبر خوبی برای فولادسازان ایرانی بوده و میتوانند نسبت به رشد قیمت محموله های صادراتی خود در بازارهای جهانی اقدام کنند. ضمن آن که بر اساس پیش بینی ها انتظار می رود قیمت ها طی هفته جاری رشد بیشتری را تجربه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بورس کالای ایران

نیاز به ایجاد بازاری متشکل و سازمان یافته برای تقابل آزاد عرضه و تقاضا، دولت و مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت تا بستر قانونی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بورسهای کالایی را در ایران فراهم سازند. در این راستا با تصویب بند (ج) ماده (95)قانون برنامه سوم و بند (الف) قانون برنامه چهارم ، شورای عالی بورس موظف به تشکیل و گسترش بورسهای کالایی در ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]