اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951211240785441

دریافت تندیس بلورین جایزه ملی تعالی توسط ساپکو

کد: 13951211240785441

https://goo.gl/yQcviF

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ساپکو به عنوان تنها شرکت حاضر از صنعت خودروسازی در سطح تندیس موفق به دریافت تندیس بلورین چهاردهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی شد.

دریافت تندیس بلورین جایزه ملی تعالی توسط ساپکو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایران خودرو، در این دوره از جایزه ملی تعالی سازمانی که با عنوان «تعالی در خدمت جامعه» در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، تندیس بلورین این دوره از جایزه به نماینده ساپکو و قائم مقام مدیر عامل این شرکت دکتر پارسا اهدا شد.

براساس این گزارش 71سازمان و شرکت بزرگ کشور، در 5 بخش ساخت و تولید، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی با انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی و به اجرا گذاردن برنامه‌های بهبود، متقاضی دریافت جایزه ملّی تعالی سازمانی بودند که از این میان شرکت های فولاد خوزستان و فراسان در بخش ساخت و تولید و بانک پاسارگاد در بخش خدمات با بازه امتیازی 601 تا 650 موفق به کسب تندیس سیمین شدند.

شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، گروه مپنا و مجتمع فولاد خراسان برندگان تندیس بلورین در بازه امتیازی ۵۰۱ تا ۵۵۰ در بخش ساخت و تولید بودند. در بازه امتیازی ۴۵۱ تا ۵۰۰ امتیاز نیز ساپکو همراه با شرکت پالایش نفت تهران، شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا(مکو) و استام صنعت در بخش ساخت و تولید و شرکت سهامی بیمه ایران در بخش خدمات، موفق به دریافت تندیس بلورین شدند.

فرایند ارزیابی این جایزه که تا سه سال اعتبار دارد، از مهرماه سال جاری پس از ارسال اظهارنامه تعالی سازمانی آغاز و پس از ارزیابی انفرادی تیم ارزیاب و اجماع قبل از سایت ویزیت، مرحله بازدید از محل طی روزهای بیستم تا بیست و چهارم آذرماه از سوی دبیرخانه جایزه انجام شد.

گفتنی است، در مراسم اهدای جوایز که با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و منصور معظمی معاون وزیر برگزار شد، مهندس خاتمی قائم مقام و جمعی از مدیران و ارزیابان ساپکو حضور داشتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران خودرو

شرکت ایران‌خودرو (سهامی عام) در مرداد ماه سال 1341 با سرمایه 100 میلیون ریال تاسیس شد. تولید اولیه شرکت، اتوبوسهای معروف به «ال‌پی» بود که شاسی آن از آلمان وارد می شد و با نصب اتاق بر روی آن در کارخانه شمالی فعلی شرکت ایران‌خودرو مونتاژ می گردید. در ادامه این شرکت به تولید محصولاتی مانند پیکان، پژو 405 ، پژو پارس ELX ، سمند ال ایکس، سمند سریر و سورن، تندر90، رانا و دنا پرداخت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید